Noclegi Nowe Bystre

 • Gospodarstwo Agroturystyczne Brylówka
  ceny od
  25 PLN
  za nocleg
  Nowe Bystre
  liczba miejsc: 30
  W pokojach TV. Do dyspozycji gości ogólnodostępne łazienki.
 • Domki Pod Lasem
  ceny od
  50 PLN
  za nocleg
  Nowe Bystre
  liczba miejsc: 16
  Na domek składa się: salon z kominkiem, w pełni wyposażona kuchnia, 3 sypialnie, 2 łazienki. W domku bezprzewodowy dostęp do internetu (Wi-Fi). Na terenie obiektu parking bezpłatny. Na terenie obiektu także miejsce na ognisko. Dla dzieci: huśtawki, trampolina, zjeżdżalnia, piaskownica.
 • Skalny Domek Nowe Bystre
  ceny od
  30 PLN
  za nocleg
  Ząb
  liczba miejsc: 11
  Na dom składa się: 2 sypialnie, łazienka, w pełni wyposażona kuchnia, salon z kominkiem. Na domek składa się: 1 sypialnia 4-osobowa, w pełni wyposażona kuchnia, salon z kominkiem, łazienka. Obiekt czynny: cały rok. Na terenie obiektu: parking.
 • Pokoje Gościnne Na Zboczu
  ceny od
  35 PLN
  za nocleg
  Nowe Bystre
  liczba miejsc: 11
  Pokoje z łazienkami. W pokoju: bezprzewodowy dostęp do internetu (Wi-Fi), TV. Niektóre pokoje: z balkonami, z widokiem na góry. Do dyspozycji gości aneks kuchenny. Na terenie obiektu parking. Na terenie obiektu także: altana ogrodowa, możliwość grillowania, miejsce na ognisko.
 • Apartament Osada Gubałówka
  ceny od
  50 PLN
  za nocleg
  Nowe Bystre
  liczba miejsc: 4
  Apartament o wysokim standardzie. Na apartament składa się: salon z kominkiem, pokój, łazienka, kuchnia. W apartamencie: podgrzewana podłoga, ręcznie rzeźbione meble. Do dyspozycji gości parking podziemny oraz miejsca parkingowe przed budynkiem. W obiekcie obowiązuje zakaz palenia. Nie przyjmuje...
 • Pod Góralską Strzechą
  Nowe Bystre