Noclegi Leszczewek

 • Agroturystyka Katarzyna Tarasiewicz
  ceny od
  42 PLN
  za nocleg
  Tartak
  liczba opinii: 31
  liczba miejsc: 30
  Wspaniałe miejsce blisko uroków Parku nad pięknym jeziorem. Wspaniała kuchnia, codziennie ciekawe potrawy wyrażające tradycje Suwalszczyzny i domowy klimat tego... - Monika i Julcia

 • Agroturystyka U Mańka
  ceny od
  35 PLN
  za nocleg
  Mała Huta
  liczba opinii: 2
  liczba miejsc: 15
  Miejsce idealne do rekreacji i jako punkt wypadowy na Litwę oraz zwiedzanie Suwalszczyzny. Blisko do jeziora i również nie daleko do miasta. W budynku niczego n... - Marek

 • Gospodarstwo Agroturystyczne Camp Leszcz
  ceny od
  25 PLN
  za nocleg
  Leszczewek
  liczba miejsc: 20
  - mieszkanie dla 6 osób z kuchnią i łazienką,- mieszkanie 2-pokojowe dla 3 osób,- samodzielne mieszkanie dla 4 osób,- pokoje 1-osobowe z umywalką (jeden z prysznicem),- połowa starego, drewnianego domu dla 5 osób (toaleta, prysznic na zewnątrz).
 • Siedlisko Leszczewek
  ceny od
  50 PLN
  za nocleg
  Leszczewek
  liczba miejsc: 17
  Liczba pokoi w obiekcie 7. Do dyspozycji gości bezprzewodowy internet (Wi-Fi), sala gier. Na terenie obiektu: wypożyczalnia rowerów, wypożyczalnia kajaków, możliwość grillowania, miejsce na ognisko, bezpłatny parking. Możliwość organizacji: imienin, urodzin, komunii, kuligów itp.
 • Nad Jeziorem U Zofii
  Leszczewek
  liczba miejsc: 6
  Na domek składa się: pokój, kuchnia, łazienka. Na terenie obiektu miejsce parkingowe. Na terenie obiektu także ogród. Dla aktywnych spływy kajakowe.