Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla

Noclegi w pobliżu DinoParku w Malborku

DinoPark w Malborku

Dinopark, czyli park ruchomych dinozaurów i smoków to nie tylko jedna z największych atrakcji Malborka, ale również całego Pomorza. To niezwykłe miejsce, które pozwoli każdemu i dużemu, i małemu przenieść się w czasy prehistoryczne, kiedy to naszą planetę zamieszkiwały te pobudzające wyobraźnię stworzenia. Na terenie kompleksu znajduje się aż 40 ruchomych figur, które zostały zrekonstruowana w skali 1:1.

Edukacja na wesoło

Do podziwiania przeogromnych dinozaurów utworzono ścieżkę edukacyjną o łącznej długości 1350 metrów. Zwiedzający mogą nie tylko zobaczyć zwierzęta, które pojawiły się na Ziemi około 237 milionów lat temu, ale także jak wyglądała nasza planeta w tamtych trudno wyobrażalnych dla nas czasach. Eksponaty wydają dźwięki, ruszają głową, ogonem, powiekami, a nawet brzuchem – imitując oddychanie.

W królestwie smoków

Park smoków to kolejne niezwykłe miejsce, w którym każdy z nas może przenieść się w wyjątkowy świat baśni, w których potężne smoki strzegły zamków. Niektórzy twierdzą, że owe olbrzymie, latające gady niegdyś przechadzały się po lądzie, dla innych to jedynie postacie fikcyjne z mitów i opowiadań, którym przypisywane były różne atrybuty, takie jak mądrość czy siła. Podobno smoki są potomkami olbrzymich, mięsożernych dinozaurów m.in. tyranozaura. Stworzenia te od wieków pobudzają wyobraźnie ludzi, a wizyta w parku z pewnością będzie fantastycznym doświadczeniem i inspirującym przeżyciem.

Na terenie kompleksu znajduje się także park linowy – Malborkstones – jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów na Pomorzu. To doskonała i bezpieczna zabawa dla dzieci i dorosłych, która pozwoli przeżyć niezapomniane chwile, gwarantując wspaniałe wrażenia i emocje.

Zwiedzanie

Park znajdujący się przy ulicy Toruńskiej 61 to świetne miejsce na rodzinną zabawę. Od maja do czerwca kompleks czeka na gości od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 do 18:00. W soboty i niedziele park jest otwarty godzinę dłużej. Przez całe wakacje Dinopark zaprasza do zabawy w godzinach 10:00 – 19:00. We wrześniu dinozaury i smoki czekają na gości codziennie od 10:00 do 17:00.

Na terenie parku obowiązują cztery rodzaje biletów: ulgowy w cenie 23 zł dla dzieci do lat 13 oraz rencistów, normalny 23 zł, grupowy w cenie 19 zł za osobę przy minimum 20 osobowej grupie. Istnieje możliwość zakupienia biletu rodzinnego od 71 zł. Na stronie parku www.dinopark.malbork.pl można zapoznać się ze szczegółowymi informacjami.

Polecane obiekty w pobliżu DinoParku w Malborku