Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla

Noclegi Wrocław

Nocleg we Wrocławiu

Noclegi na terenie Wrocławia można znaleźć już przy jego granicach, większość z nich od strony południowo-zachodniej (kierunek Wałbrzych) oraz północno-wschodniej (kierunek Oleśnica). Będą to głównie kwatery prywatne oraz obiekty w stylu zajazdów i hosteli, mogących pomieścić nawet ok. 30-50 osób. Rozmieszczenie noclegów w środkowej części Wrocławia (od Starego Miasta do rzeki Oławy – terenów lewostronnego dopływu Odry) ciągnie się wzdłuż odcinka trasy W-Z, czyli wewnętrznej obwodnicy miasta. Jej znaczną część stanowi ul. Kazimierza Wielkiego i to ona wyznacza lokalizację bazy noclegowej. Wśród ofert znajdziemy niedrogie hostele (zbieg ulic Ruskiej i Św. Mikołaja), a także mnóstwo apartamentów (począwszy od Placu Solnego, wzdłuż Oławskiej, aż do Placu Dominikańskiego – głównego węzła przesiadkowego Wrocławia). Ułatwione przemieszczanie po mieście daje również możliwość znalezienia noclegu w okolicy Nadodrza – północny rejon (tanie apartamenty od 40 do 50 zł, pensjonaty, skąd w ciągu 20 minut dojechać można na południe, do dworca (Wrocław Główny), omijając po drodze jeden z największych i najpiękniejszych rynków staromiejskich w Europie. Serce Wrocławia otoczone jest także przez najbardziej ekskluzywne hotele z pełną ofertą udogodnień. Równocześnie we Wrocławiu nie brakuje ofert noclegowych skierowanych do firm, które szukają noclegów dla swoich pracowników, na dłużysz okres. Raczej na obrzeżach miasta, są zlokalizowane kwatery pracownicze, które zachęcają do wynajmu bardzo korzystną ceną, szczególnie przy wynajmie dla większej liczby osób i na dłuższy czas.

Informacje o Wrocławiu

Kosmopolityczna i dynamiczna stolica Dolnego Śląska. Ośrodek o wielu twarzach i bogatej historii Vratislavia – Breslau – Wrocław, który ze względu na różnorodne i tanie noclegi jest chętnie odwiedzany nie tylko przez turystów z Polski, ale i całej Europy. Miasto Edyty Stein, Kingi Preis, Aleksandry Kurzak czy Waldemara Krzystka. Pierwsze ślady miasta pochodzą z początku naszej ery. Wrocław, początkowo jako osada, został założony na skrzyżowaniu ważnych szlaków komunikacyjnych, które prowadziły z południa na północ Europy (do Bałtyku) oraz z zachodu na wschód (do Morza Czarnego). Wrocław, z racji swojego położenia oraz znaczenia, w okresie wieków znajdował się pod panowaniem czeskim, polskim (w kronikach z XIII w. powstałych pod Wrocławiem zapisano jedno z pierwszych zdań w języku polskim), niemieckim. Finalnie od połowy XVI aż do połowy XX wieku znalazł się pod panowaniem Habsburgów. XIX wiek to wzmożony rozwój miasta. Została uruchomiona linia kolei żelaznej Wrocław – Oława i miasto stało się bardzo istotnym węzłem kolejowym, a także drogowym i nawet wodnym (po regulacji kanału Odry). Wrocław do zakończenia II wojny światowej znajdował się w rękach niemieckich. Potem wraz z innymi zachodnimi terenami został przyznany Polsce. W latach 1945-48 odbudowano miasto z wojennych zniszczeń (a te sięgały nawet 65% w zabudowie i zostały głównie dokonane w trakcie zdobywania miasta przez wojska sowieckie w maju w roku 1945) oraz dokonywano przesiedleń. Do Wrocławia trafili przesiedleńcy z Kresów (okolice Lwowa, Stanisławowa), Wileńszczyzny, a także z Wielkopolski. Po tym okresie nastąpiła stagnacja miasta oraz marginalizacja jego znaczenia. Również lata 80 były dla Wrocławia (tak jak i dla całego naszego kraju) ciężkie. Podczas stanu wojennego miasto stało się ważnym ośrodkiem oporu społecznego wobec poczynań władzy. Po upadku komunizmu w roku 1989 we Wrocławiu nastąpił rozwój sektora usług, upadł natomiast przemysł ciężki. Generalnie okres transformacji politycznej był bardzo trudny dla miasta, ale w raz w wejściem w nowe tysiąclecie. miasto weszło także w fazę wzmożonego rozwoju. Zaczęło promować się na międzynarodowej arenie, stało się organizatorem międzynarodowych dużych imprez (Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, igrzyska World Games - sporty nieolimpijskie, Europejska Stolica Kultury). W drugiej dekadzie XXI wieku miasto stało się centrum informatycznym, poprzez wspieranie współpracę przedsiębiorstw z uczelniami powstał m.in. Wrocławski Park Technologiczny.

Obecnie Wrocław to trzecie pod względem liczby ludności miasto w w Polsce (około 675 tys. osób), a piąte pod względem powierzchni (292 km2). Jest miastem, gdzie tętni życie o każdej porze roku. Funkcjonują tu liczne uczelnie wyższe, zarówno publiczne, jak i prywatne, działają ośrodki badawcze, stacje telewizyjne i radiowe. Pięknie odrestaurowane po wojennych zniszczeniach przyciąga także turystycznie, dzięki zróżnicowanym i wielokulturowym atrakcjom oraz malowniczemu położeniu nad Odrą wśród wielu wysp. Wrocław to ważny węzeł komunikacyjny – do miasta prowadzi autostrada A4, w biegnie wiele dróg krajowych. Miasto posiada także port lotniczy Wrocław-Starachowice.

Weekend w drugiej Wenecji

Wrocław ze względu na swoje położenie wśród rzek i kanałów, z licznymi wyspami i mostami, które umożliwiają komunikację między nimi nazywana jest często polską Wenecją lub też Wenecją północy. Bardzo urokliwe zakątki, to oczywiście nie jedyna atrakcja miasta. Wśród licznych atrakcji, jakie warto zwiedzić, decydując się na noclegi we Wrocławiu, do najbardziej znanych należy wrocławski Rynek z pięknym Starym Ratuszem w stylu łączącym elementy gotyku i renesansu. To miejsce warto zobaczyć także z wieży kościoła garnizonowego (w pobliżu rynku). Ostrów Tumski i Most Tumski wraz z okolicznymi wyspami to przykłady ciekawej architektury, miejsca oddające klimat tej metropolii. Spacer przez miasto mogą wyznaczyć też figurki krasnali – symbole miasta. Wpisana na listę zabytków Hala Stulecia wraz z Multimedialną Fontanną, jedną z największych w Europie, to miejsca nieco bardziej rekreacyjne i urokliwe wieczorem. W pobliżu znajdziemy także wyjątkowe we wrocławskim ZOO Afrykanarium, z okazami zwierząt tylko z Afryki. Po sąsiedzku w Parku Szczytnickim zlokalizowany jest Ogród Japoński z typową dla tej kultury organizacją przestrzeni ogrodu. Ciekawostką architektoniczną we Wrocławiu jest Trzonoliniowiec – jedyny w Polsce budynek oparty wyłącznie na linach. Wrocław to ponadto miasto wielu imprez i festiwali – bywa, że podczas niektórych z nich noclegi są oblegane przez turystów z Polski i zza granicy. Odbywa się tu m.in. Przegląd Piosenki Aktorskiej (od 1966 r.), Międzynarodowy Festiwal Filmowy „Offensiva”, Gitarowy weekend Guinnessa, festiwal muzyki poważnej „Wratislavia Cantas” (od 1966 r.), Międzynarodowy Festiwal Filmowy „Era Nowe Horyzonty”, Brave Festival, Międzynarodowy Festiwal Artystów Ulicznych „BuskerBus” i Międzynarodowy Festiwal Teatralny „Dialog”

Wrocław, co warto zobaczyć?

Wrocław jest tak ciekawym miastem, pełnym atrakcji, że warto odwiedzić go na dłużej i zobaczyć mniej oczywiste, wyjątkowo ciekawe miejsca.

Muzeum Panorama Racławicka, jest oddziałem Muzeum Narodowego we Wrocławiu. Działa we Wrocławiu od 1980 rok (założone zostało we Lwowie w 1893 roku). W jego wnętrzu pokazany jest obraz Bitwa pod Racławicami, który został stworzony w latach 1893-1894 przez grupę malarzy pod przewodnictwem Jana Styki i Wojciecha Kossaka. Obraz wykonany techniką olejną, ma formę obrazu cykloramicznego, czyli pokazuje całą przestrzeń wokół widza, dzięki czemu tworzy się iluzja jakby widz znajdował się w środku sceny malarskiej. Obraz przedstawia zwycięstwo w bitwie z Rosjanami, która była jedną z bitew stoczonych podczas Powstania Kościuszkowskiego.

Polinka – to kolejka linowa Politechniki Wrocławskiej. Powstała z myślą o studentach tejże uczelni, aby nie musieli tracić czasu na pokonywania mostu Grunwaldzkiego. Jedna stacja znajduje się na Wybrzeżu Wyspiańskiego 23 (gmach C-13), druga zaś po drugiej strony Odry przy ul. Na Grobli (naprzeciw Geocentrum). Żeby skorzystać z kolejki trzeba wykupić bilet przejazdu. W wagonikach jest miejsce na wózek dziecięcy. Przejażdżka wagonikiem to wielka atrakcja i możliwość spojrzenia na Wrocław z zupełnie z innej perspektywy.

Ogród Japoński jest czynny sezonowo. Znajduje się w Parku Szczytnickim. Aby wejść do niego należy kupić bilet (można to zrobić na miejscu, w kasie ogrodu). Ogród w tym miejscu jest od roku 1913, stworzono został na Wystawę Stulecia. W obecnym kształcie ogród funkcjonuje od 1999 roku, gdy przeszedł gruntowną rekonstrukcję po wielkiej powodzi z 1997 rok (podczas której został całkowicie zniszczony). W ogrodzie można podziwiać około 200 gatunków drzew, krzewów i bylin, w tym około 30 gatunków typowych dla Japonii i Dalekiego Wschodu. Do tego dochodzi urokliwy układ strumieni, stawy, kaskady, które tworzą bogatą symbolikę ściśle związaną z dalekowschodnią filozofią.

Fontanna Multimedialna – znajduje się przy Hali Stulecia. Jest największą tego typu atrakcją w Polsce, a jedną z największych w Europie. Uroczyste otwarcie miało miejsce w roku 2009 i od tego czasu jest jedna z najchętniej odwiedzanych atrakcji w mieście. Cała konstrukcja to powierzchnia prawie 1 ha, do tego 300 dysz wodnych, 3 dysze ogniowe, fantastyczne efekty świetlne i muzyka, która nadaje każdemu pokazowi niesamowity charakter. Pokazy dzienne (woda i muzyka) można oglądać codziennie o pełnych godzinach od 10.00 do 17.00. Pokazy wieczorne (woda, muzyka i światło), można podziwiać o pełnych godzinach od 18.00 do 21.00 oraz o 21.40. W weekendy o godzinie 21.00 (w maju) a o 21.40 (od czerwca) odbywają się pokazy specjalne (woda, muzyka, światło, projekcje multimedialne).

Hydropolis – czyli Centrum Edukacji Ekologicznej, znajduje się przy ul. Na Grobli 17. To nowoczesny ośrodek, który służy edukacji oraz w nowoczesny sposób prezentuje wystawy o tematyce wodnej. Warto wspomnieć, że Centrum jest obiektem wyjątkowym - jedynym w Polsce i jeden z niewielu na świecie. Sale wystawowe zlokalizowane są w podziemnym zbiorniku wodnym, który jest obiektem zabytkowym (wybudowany został w XIX wieku w stylu neogotyckim). Centrum poza wystawami usystematyzowanych w 7 tematycznych działów (Głębiny, Ocean Życia, Strefa Relaksu, Człowiek i Woda, Historia Inżynierii Wodnej, Miasto i Woda, Stany Wody) posiada takze ofertę edukacyjną, w postaci warsztatów naukowych.

Wieża Matematyczna należy do gmachu Uniwersytetu Wrocławskiego (pl. Uniwersytecki 1). Jej taras widokowy, z którego roztacza się niesamowity widok na Stare Miasto oraz Wyspę Słodową, zlokalizowany jest na wysokości 42 m. Wieża powstała w latach 1728-1737 i pełniła funkcję obserwatorium astronomicznego. Obecnie wieża jest wykorzystywana jako sala wystawowa dla eksponatów związanych z jej pierwotną funkcją. Na jej szczyt prowadza tzw. Schody Cesarskie, wykonane są one z marmuru.

Pawilon Czterech Kopuł (ul. Wystawowa 1) – budynek powstał na początku XX wieku, w ramach zorganizowanej w roku 1913 Wystawy Stulecia. Budynek ma żelbetonową konstrukcję oraz cztery skrzydła, z których każde zwieńczone jest charakterystyczną kopułą. W roku 2006 został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Obecnie w budynku znajduje się Muzeum Sztuki Współczesnej, w którego zbiorach znajdują się prace m.in. Tadeusza Kantora, Jerzego Nowosielskiego, Magdaleny Abakanowicz.

Iglica – to stalowa, mierząca 90,3 m konstrukcja, która powstała w roku 1948 z okazji organizowania przez Wrocław Wystawy Ziem Odzyskanych. Ustawiona jest w pobliżu Hali Stulecia. Jest to jeden z najbardziej charakterystycznych punktów we Wrocławiu.

Wyspa Słodowa – zlokalizowana jest w centrum Wrocławia, a dokładnie między ul. Grodzką, Drobnera, Piaskową i pl. Bema. Najwygodniej udać się tutaj pieszo, gdyż ruch samochodowy jest ograniczony. Wyspa stanowi miejsce różnego typu wydarzeń kulturalnych: koncertów, warsztatów itp. Także poza tymi wydarzeniami, chętnie spotykają się tu studenci. Na wyspie znajduje się tylko jeden budynek – kamienica z XIX wieku, obecnie przeznaczona na celu usługowe.

Rejs motorówką po Odrze – to ciekawy sposób na zwiedzenia Wrocławia. Na przystani przy Bulwarze Xawerego Dunikowskiego cumują luksusowe motorówki, które można wynająć wraz z doświadczonym sternikiem.

Co zjeść we Wrocławiu?

Zwiedzając Wrocław na pewno każdy zechce na chwilę usiąść i odpocząć przy smacznym jedzeniu. Niezależnie od gustu i zasobności portfela, każdy znajdzie tu coś dla siebie, gdyż wrocławski rynek gastronomiczny oferuje bardzo szeroki wybór barów, restauracji, pizzerii i knajp. Znajdziemy tu lokale serwujące dania kuchni włoskiej, ukraińskiej, czeskiej, indyjskiej, francuskiej, meksykańskiej, chińskiej, polskiej tradycyjnej, nowoczesnej, wegetariańskiej, wegańskiej, dania z owoców morza, pierogarnie, liczne lodziarnie i cukiernie. Oto kilka naszych propozycji, które warto odwiedzić, podczas zwiedzania Wrocławia:

Mango Mama (trzy lokalizacje: ul. św. Mikołaja 18, ul. Jedności Narodowej 77 i ul. Podwale 83). To restauracja serwująca dania kuchni azjatyckiej, napoje zimne i gorące. Wszystko serwowane świeżę i wysokiej jakości.

Restauracja Panczo (ul. św. Antoniego 35/1A). Kuchnia oferuje dania meksykańskie: pyszne burito, tacosy, patata, a także napijemy się schłodzonych napoi. Lokale serwuje też śniadanie.

Piec na Szewskiej (ul. Szewska 44) – czyli pizzeria, w której serwowana jest klasyczna włoska pizza na cienkim cieście, a także focaccia, makarony, gnocchi oraz ravioli. Można zjeść tu także pyszne, włoskie desery.

Młoda Polska Bistro & Pianino (pl. Solny 4) – jak sama nazwa wskazuje to lokal z kuchnią polską. W menu znajdziemy: przystawki (np. śledzie, tatar, krokiet), dania główne (pierogi, pyzy, schab, kaczka) oraz wina, napoje zimnie i gorące.

Chleboteka (znajduje się w kilku lokalizacjach, najbliżej Rynku jest ta przy ul. Ruskiej 64/65). Jest to piekarnia, ale wyjątkowa. Sprzedawany jest tu chleb i bułki przygotowane w oparciu o tradycyjne receptury. Można tu kupić także słodkie i słone wypieki oraz rzemieślnicze pasty do pieczywa, a także istniej możliwość zjedzenia na miejscu śniadania na ciepło. Punkt obowiązkowy dla każdego smakosza, który przybywa do Wrocławia.

Yemsetu (ul. Piłsudskiego 5). Lokal z kuchnią japońską. Bardzo duży wybór suszi z różnym nadzieniem, w menu znajdują się także: zupa miso, kimchi, herbaty, sałatki. Miła, swobodna atmosfera. Możliwość zjedzenia na miejscu lub zamówienia na wynos.

Wrocław dla rodzin z dziećmi

Wrocław to miasto wielu możliwości. Odwiedzają go miłośnicy historii, wielbiciele dobrej kuchnia, a także rodziny z dziećmi, które chcą ciekawie spędzić czas. Na najmłodszych turystów czeka tu wiele miejsc, które z pewnością je zachwycą.

Kolejkowo – ul. Powstańców 95 (Sky Tower I piętro). Można tu obejrzeć największą w naszym kraju makietę kolejową. Jest to wyjątkowe miejsce, na 900 m2, jest 510 metrów torowisk, 15 pociągów i 60 wagonów. Do tego pięknie odwzorowane wrocławskie kamienice, obserwatorium meteorologiczne zlokalizowane na Śnieżce czy budynek Dworca Świebodzin. Można przyjrzeć się dokładnie życiu w tym kolejkowym mieście, a jest ono pełne niespodzianek i niecodziennych wydarzeń.

Park Mamuta we Wrocławiu – ul. Bukowskiego (osiedle Oporów). To świetny plac zabaw, gdzie największą atrakcją jest wysoki na 8 metrów mamut, z dwoma zjeżdżalniami, do których prowadzi klika różnych wejść o różnym poziomie trudności. Poza mamutem znajduje się tu także teren zielony, idealny na piknik, są stoliki z grami planszowymi, jest plenerowa siłownia.

MovieGate to muzeum, które jest unikatowe w skali, nie tylko Polski, ale i Europy. Mieści się pod Placem Solnym, w schronie z czasów II wojny światowej. Można tam zobaczyć niezwykłe rekwizyty i kostiumy z hollywoodzkich hitów (m.in. „Matrix”, „Gwiezdne Wojny”, „Gladiator”). Ale to nie jedyna atrakcja muzeum. Możesz tu zapoznać się z historią II wojny światowej i podziwiać oryginalne wyposażenie schronu, wraz z mundurami oraz bronią z tego okresu.

Miś przy Ratuszu – wato przyjrzeć się uważnie tej rzeźbie, która stoi przy ratuszu już ponad wiek. Nie jest to niestety oryginał, który stanął tu w roku 1904, bo rzeźba podczas II wojny światowej zaginęła. Rekonstrukcję postawiono w roku 1998 i od tego czasu ozdabia południową ścianę Starego Ratusza.

Szlak Krasnoludków – to wielka atrakcja dla dzieci, które przecież uwielbiają te malutki, bajkowe ludki. Interaktywna wyprawa ich szlakiem, wraz z przewodnikiem trwa około 2 godzin i jest pełna wyzwań i niespodzianek. Podczas wycieczka dzieci (i dorośli także) będą mieli okazję poznać najciekawsze wrocławskie krasnale i ich historię.

Klockownia (ul. Powstańców Śląskich 95 – Sky Tower, poziomo +2) – to wspaniałe miejsce dla każdego fana kultowych kloców Lego. Jest tu wystawa, gdzie podziwiać można modele przeróżnych budowli z całego świata, oczywiście wybudowanych z kloców Lego, a także Fun Park – czyli po prostu strefa zabawy, gdzie na powierzchni 300 m2, każdy znajdzie dla siebie miejsce do zbudowania wszystkiego, co sobie wymarzy.

Ogród Staromiejski (Park Mikołaja Kopernika, pomiędzy ul. Teatralną, Bożego Ciała, Promenadą Staromiejską, Księdza Piotra Skargi), to prawdziwa zielona oaza praktycznie w samym centrum Wrocławia, która swym wyglądem nawiązuje do przedwojennych miejskich ogrodów. Jest tu starannie pielęgnowana zieleń, karuzela typu francuskiego (stylizowana na karuzele XIX-wieczne), a także nowoczesny, bezpieczny i kolorowy plac zabaw. W Ogrodzie obowiązuje zakaz wyprowadzania psów, a także zakaz jazdy na rowerze.

Wyspa Bielarska – to kolejna wrocławska wyspa, godna polecenia, jeśli ktoś odwiedza Wrocław z dziećmi. Na wyspie nie ma żadnych budynków, a jedynie tereny spacerowe i place zabaw dla dzieci. Na wyspę można dostać się Kładką Bielarską z Bulwaru Słonecznego lub Mostem Św. Klary z Wyspy Słodowej.

Aktywnie we Wrocławiu

Wrocław to świetne miejsce również dla osób, które cenią aktywny wypoczynek. Praktycznie przez cały rok, można tu spotkać rowerzystów, którzy wybrali ten sposób by poruszać się po mieście. Również turyści w ten sposób mogą zwiedzić miasto i jego najciekawsze punkty. Jest tu wiele tras, wśród których można wybierać, zależnie od swoich upodobań i kondycji. Oto kilka z naszych propozycji. Trasa Północ – Południe. Trasa 14-kilometrowa, czas przejazdu to około 1 h. Początek trasy to Rynek na Psim Polu (plac jako jedyny we Wrocławiu ma kształt trójkąta), trasami rowerowymi dojeżdża się do centrum miasta, a potem do Parku Południowego. Trasa wzdłuż wałów nad Odrą – trasa 11-kilometrowa, od mostu Bartoszewskiego do mostu Milenijnego, cały trasa prowadzi pod urokliwymi dębami. Jest to trasa idealna na rodzinne przejażdżki, bezpieczna i bardzo malownicza. Trasa Wschód-Zachód. To jedna z dłuższych tras, jej długość to 20 km, a prowadzi ona przez główne ulice miasta. Najlepiej wycieczkę rozpocząć przy zamku w Leśnicy, a zakończyć przy ul. Piłsudskiego obok budynku Dworca Wrocław Świebodzki.

Aquapark ul. Borowska 99, to jeden z największych tego typu obiektów w Europie. Tu można poczuć się jak w tropikach. Na odwiedzających czekają baseny sportowe, rekreacyjne ze zjeżdżalniami, basen z falami, basen solankowy, a także strefa fitness oraz sauny. Na terenie obiektu jest także restauracje i bary, gdzie można zjeść dania kuchni polskiej, włoskiej, azjatyckiej, amerykańskie, a także zamówić koktajle owocowe, drinki i napoje gorące.

Wieża Widokowa - Kościół Garnizonowy pw. św. Elżbiety (ul. Św. Elżbiety 1 / 2) to miejsce, z którego można podziwiać piękną panoramę wrocławską. Choć widok jest fantastyczny, to nie każdy zdecyduje się na odwiedzenie wieży, gdyś aby wejść na punkt widokowy, trzeba pokonać 300 schodów. Taras widokowy zlokalizowany jest na wysokości 75, a cała wieża ma wysokość 91 m.

Parki Trampolin – we Wrocławiu nie brakuje miejsc, gdzie zarówno dzieci, jak i dorośli spragnieni ruchu mogą do woli się wyskakać. W mieście funkcjonuje GoJump (ul. Jana Długosza 59-75), JumpHall (ul. Szybowcowa 31), Jump4U (ul. Słubicka 18), JumpWord (ul. Otmuchowska 15).

Laser Tag (ul. Sienkiewicza 8a), to zabawa dla ludzi, którzy lubią adrenalinę. Laser Tag to możliwość wzięcia udziału w symulowanej bitwie, w wybranym scenariuszu i scenerii. Wszystko w pełni bezpieczne, a równocześnie gwarantujące niezapomniane emocje.

Skatepark – Centrum Sportów Ekstremalnych (ul. Legnicka 65). Na odwiedzających czeka tu hala o powierzchni 2000 m2 do jazdy na wrotkach, deskorolkach, hulajnogach, rolkach, BMX-ach, sala bokserska, sala do ćwiczeń gimnastycznych, zaplecze sanitarne, szatnie.

Trasy biegowe – Wrocław oferuje też liczne trasy biegowe. Są one bardzo zróżnicowane i pod względem długości i trudności. Dzięki temu każdy znajdzie trasę odpowiednia dla siebie. Trasy biegowe znajdują się w Parku Skowronim, Parku Zachodnim, Parku Wschodnim, Grabiszyńskim.



Strona korzysta z plików cookies w celu poprawy funkcjonowania serwisu. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.