Ośrodek Wczasowy Geo-Sea

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 600 215 170
adres
ul. Piastowska, Dźwirzyno, zachodniopomorskie
za nocleg od
30 PLN
liczba miejsc
200

O nas

Ośrodek Wczasowy Centrum Sportu i Rekreacji Geo Sea położony jest w ustronnym miejscu w odległości ok. 450 m od Bałtyku. Na terenie obiektu mieści się: sala sportowa z boiskami (piłka nożna, siatkówka, koszykówka, bilard, tenis stołowy), siłownia i kawiarnia. Obiekt przyjmuje turystów indywidualnych oraz zielone szkoły i grupy zorganizowane.

W ofercie ośrodka Geo Sea są domku typu bungalow, domki drewniane i murowane, mieszkanie 2 pokojowe i apartament. W domku typu bungalow mieszczą się 4 mieszkania – dwa studia dla 5-6 osób i 2 mieszkania 3 osobowe. Każde z mieszkań posiada łazienkę i toaletę oraz osobne wejście. Studio ma 2 poziomy, parter stanowi łazienka, toaleta i pokój (stolik, krzesła, czajnik, TV, komoda, 2 tapczany), w którym są schody prowadzące na wyższe piętro. Tam znajdują się 2 połączone sypialnie, mają one po 2 łóżka oraz stolik i krzesła.

Murowany domek mieści 2 mieszkania 6 osobowe. Na mieszkanie składa się: 2 pokoje, łazienka, taras i balkon. Pokój na parterze jest wyposażony w lodówkę, czajnik i telewizję.

Domek drewniany to 2 osobne mieszkania przeznaczone dla 4 osób. W skład mieszkania wchodzi: pokój i łazienka. Pokój posiada 3 łóżka pojedyncze oraz 1 łóżko piętrowe, krzesła, stolik, czajnik, telewizor, radio, lokówkę.

Goście mogą także wybrać 2 pokojowy apartament z łazienką. Znajduje się w nim rozkładany fotel, wersalka, stolik z krzesłami, lodówka, czajnik, radio i telewizja.

Mieszkanie z 2 pokojami zlokalizowane jest w budynku stołówki. Zlokalizowane jest na piętrze i ma oddzielne wejście. Może w nim mieszkać 6 osób. Pokoje posiadają 3 tapczany, fotele, ławę, czajnik i szafki. Do dyspozycji gości jest łazienka. Obiekt oferuje również domki kempingowe i drewniane domki starego typu dla 8 osób (3 pokoje i łazienka).

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
mieszkaniaosobowe430-80/osoba

Domki

Domki bungalow- w nich 4- samodzielne mieszkaniz, 3, 5,6-os, z łazienkami, umeblowane, domki drewnianei murowane,

Obiekt

Obiekt czynny: od maja do września.

Gastronomia

Oferujemy: możliwość wyżywienia.

Zapraszamy

Organizujemy i zapraszamy na: zielone szkoły.

podobne w okolicy
ośrodki wypoczynkowe w okolicy
noclegi w okolicy