Ośrodek Wczasowy Geo-Sea

adres
ul. Piastowska, Dźwirzyno, zachodniopomorskie
za nocleg od
30 PLN
liczba miejsc
200

O nas

Ośrodek Wczasowy Centrum Sportu i Rekreacji Geo Sea położony jest w ustronnym miejscu w odległości ok. 450 m od Bałtyku. Na terenie obiektu mieści się: sala sportowa z boiskami (piłka nożna, siatkówka, koszykówka, bilard, tenis stołowy), siłownia i kawiarnia. Obiekt przyjmuje turystów indywidualnych oraz zielone szkoły i grupy zorganizowane.

W ofercie ośrodka Geo Sea są domku typu bungalow, domki drewniane i murowane, mieszkanie 2 pokojowe i apartament. W domku typu bungalow mieszczą się 4 mieszkania – dwa studia dla 5-6 osób i 2 mieszkania 3 osobowe. Każde z mieszkań posiada łazienkę i toaletę oraz osobne wejście. Studio ma 2 poziomy, parter stanowi łazienka, toaleta i pokój (stolik, krzesła, czajnik, TV, komoda, 2 tapczany), w którym są schody prowadzące na wyższe piętro. Tam znajdują się 2 połączone sypialnie, mają one po 2 łóżka oraz stolik i krzesła.

Murowany domek mieści 2 mieszkania 6 osobowe. Na mieszkanie składa się: 2 pokoje, łazienka, taras i balkon. Pokój na parterze jest wyposażony w lodówkę, czajnik i telewizję.

Domek drewniany to 2 osobne mieszkania przeznaczone dla 4 osób. W skład mieszkania wchodzi: pokój i łazienka. Pokój posiada 3 łóżka pojedyncze oraz 1 łóżko piętrowe, krzesła, stolik, czajnik, telewizor, radio, lokówkę.

Goście mogą także wybrać 2 pokojowy apartament z łazienką. Znajduje się w nim rozkładany fotel, wersalka, stolik z krzesłami, lodówka, czajnik, radio i telewizja.

Mieszkanie z 2 pokojami zlokalizowane jest w budynku stołówki. Zlokalizowane jest na piętrze i ma oddzielne wejście. Może w nim mieszkać 6 osób. Pokoje posiadają 3 tapczany, fotele, ławę, czajnik i szafki. Do dyspozycji gości jest łazienka. Obiekt oferuje również domki kempingowe i drewniane domki starego typu dla 8 osób (3 pokoje i łazienka).

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
mieszkaniaosobowe430-80/osoba
podobne w okolicy
Pokoje Gościnne Domino Bis
za nocleg od 35 PLN
~0.1 km
Dom Gościnny Krystyna
za nocleg od 45 PLN
~0.1 km
Dom Gościnny Marina
za nocleg od 45 PLN
~0.1 km
Pokoje Gościnne Akacja Resko
za nocleg od 25 PLN
~0.6 km
ośrodki wypoczynkowe w okolicy
Ośrodek Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny Bryza
za nocleg od 64 PLN
~0.1 km
Ośrodek Wczasowo-Kolonijny Joanna
za nocleg od 75 PLN
~0.2 km
Dom Wypoczynkowy Riwiera
za nocleg od 40 PLN
~0.5 km
Ośrodek Wczasowy Słoneczko
za nocleg od 25 PLN
~0.6 km
noclegi w okolicy
Pokoje Gościnne U Dorotki
za nocleg od 35 PLN
~0.7 km
Kwatery Prywatne M. Szulc
za nocleg od 25 PLN
~0.7 km
Pelikan Resort
za nocleg od 53 PLN
~0.7 km
Ośrodek Wczasowy Ania
za nocleg od 60 PLN
~0.8 km