Willa West-Ende

adres
al. Wojska Polskiego, Szczecin, zachodniopomorskie
za nocleg od
85 PLN
liczba miejsc
22

O nas

Proponujemy naszym gościom 22 miejsca noclegowe. Do wyboru mamy 3 apartamenty 4-osobowe, 1 pokój 1-osobowy oraz 4 pokoje 2-osobowe. W cenie naszych noclegów zawarte jest także pyszne śniadanie. Pokoje mają łazienki, Tv oraz internet. Nasza willa wpisuje się w styl włoskiego neorenesansu, posiada harmonijne proporcje oraz inspirowane antykiem detale i formy. Wnętrza charakteryzują się eleganckim wykończeniem oraz dbałością o szczegóły. Najprawdopodobniej nasz obiekt został wybudowany pod koniec lat 70-tych wieku XIX w dzielnicy, gdzie swoje rodowe gniazda budowały najzamożniejsze mieszczańskie familie. Dla gości przygotowaliśmy także parking, na którym zmieści się 15 samochodów.

Gości zapraszamy do naszej restauracji, gdzie królują dania kuchni polskiej. Restauracja posiada szeroką ofertę, a kucharze nie korzystają z półproduktów ani konserwantów. Restauracja dysponuje 3 salami: restauracyjną na 50 osób, kominkową dla 30 osób oraz werandę, które pomieści ok. 12 osób i jest najlepszym miejscem na kameralne i niewielkie spotkania.

Nasza willa położona jest w blisko centrum miasta, w pobliżu zlokalizowane są restauracje, kawiarnie i bary. W sąsiedztwie willi znajduje się kilka przystanków komunikacji miejskiej. Od największej zabytkowej budowli miasta – Zamku Książąt Pomorskich dzieli nas od 2 km.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
apartamenty4 osobowe3340-360
pokoje1 osobowe1170-240
pokoje2 osobowe4170-240

W cenie noclegu: śniadanie.

Zadowoleni klienci o nas


Mielismy okazjenocowac w tym hotelu Opiewać braliśmy udział w uroczystościach weselnych Kuter rownież były w tym hotelu Byliśmy bardzo zadowoleni, Bardzo przemiły personel ,pomocny, Bardzo miła atmosfera , czysto ,śniadanie cudowne,bardzo duży wybór ,domowa atmosfera ,bardzo goscinna Szefowa ,gospodyni willi! Chętnie przyjedziemy z rodzina po raz drugi Jeśli tylko będziemy w Polsce! Dziękuje jeszcze raz bardzo przesympatycznemu Personelowi! Rodz. Malachowski