Agroturystyka U Ireny

UWAGA! Aby uzyskać bezpłatny dostęp do pełnych danych teleadresowych sprawdzonych ofert ( noclegi ) pobierz naszą darmową aplikację mobilną.

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 692 066 942
adres
ul. Olgi Gabiec, Białowieża, podlaskie
za nocleg od
35 PLN
liczba miejsc
8

O nas

Agroturystyka u Ireny znajduje się w centrum pięknej i malowniczej miejscowości, jaką jest Białowieża. Usytuowanie obiektu sprawia, że wszędzie dotrzemy w szybki i komfortowy sposób. Wychodząc na krótki spacer, można się dostać do sklepu, bankomatu czy przystanku autobusowego. Gdy będziemy chcieli wysłać pocztówkę z urlopu, w okolicy znajdziemy pocztę. A dla wszystkich głodnych i spragnionych w pobliżu działa restauracja, serwująca pyszne dania.

Posiadamy cztery dwuosobowe pokoje. Zostały urządzone tak, aby wypoczywali Państwo w komfortowych warunkach oraz w ciszy i spokoju, sprzyjających zrelaksowaniu się. Nasz obiekt dysponuje także parkingiem dla samochodów, na którym wszyscy zmotoryzowani mogą zostawić swoje pojazdy i udać się na piesze wędrówki po okolicy. Mamy także dostęp do internetu i takie atrakcje jak możliwość zorganizowania przejazdu bryczką. Popołudniem lub wieczorową porą polecamy rozpalenie grilla i delektowanie się uroczymi widokami okolicy.

Białowieża to wioska, która jest siedzibą Białowieskiego Parku Narodowego, obejmującego kilkanaście procent niezwykłego w skali Europy terenu – Puszczy Białowieskiej. Puszcza jest bowiem rezerwatem biosfery i uznanym przez UNESCO dziedzictwem ludzkości. Tutaj znajdują się jedne z największych i ostatnich obszarów europejskich nizin lasu pierwotnego. Jest to też miejsce, w którym można spotkać niezwykłego gościa – żubra. To właśnie w odstępach puszczy żyje największa populacja tego zwierzęcia na świecie. Przyjeżdżając do nas na wypoczynek, warto udać się do Obrębu Ochronnego Rezerwatu i jego najstarszej części, dawniej nazywanej Rezerwatem Ścisłym. Tutaj można przejść się trasą „Do Dębu Jagiełły” i zobaczyć naturalny las wraz z całym jego bogactwem. Jest także najmłodsza część Obrębu, w której ujrzymy piękne uroczyska, a zwiedzić ją możemy pieszo, rowerem, a w zimie nawet na nartach. Komu w gęstych leśnych terenach nie uda się zobaczyć dostojnego żubra – nic nie szkodzi. Na trasie Hajnówka-Białowieża jest Rezerwat Pokazowy Żubrów, gdzie oprócz tych zwierząt można przyjrzeć się także łosiom, jeleniom, dzikom i sarnom, a także rysiom i wilkom. Żyje tu także niezwykła rasa koni – tarpanów i żubroni. 

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje2 osobowe470/pokój

Pokoje

Łazienki na korytarzu.

Zadowoleni klienci o nas


Juz dwa razy goscilam u Pani Ireny - raz z przyjaciolka, ostatnio z mezem spedzalismy Sylwestra. Bylo SUPER - czyste I wygodne pokoje (jeden ze wspanialym balkonem), cisza, bardzo goscinna I przyjazna atmosfera. Wygodna lokalizacja I latwo dostepna kwatera - czy samochodem, czy autobusem PKS-u. Pani Irena piecze najlepsze nalesniki na swiecie :) Serdecznie dziekujemy - mielismy wspaniale wakacje. Bedziemy z powrotem, goraco polecamy!
I stayed twice with Irena - once with my best friend, and once with my husband. On both occasions we were delighted with the great hospitality, peaceful area and clean and comfortable rooms (one has a lovely balcony). Easily accessible - by car or by bus, convenient location, short walk from the Nature Reserve, shops and restaurants. We had a wonderful holiday and hope to be back! Although my husband hardly speaks Polish and Irena speaks limited English, they still managed to communicate and had some friendly interactions. She is a real character - open, hospitable and fun and makes best pancakes in the world. :) Thank you, Irena - we will be back. Recommended 100%. Maria and Nic