schroniska Augustów

Oglądasz Augustów (Augustów / augustowski / podlaskie).
Czy chodziło Ci o:

 • Szkolne Schronisko Młodzieżowe
  ceny od
  20 PLN
  za nocleg
  Augustów
  liczba miejsc: 50
  Obiekt czynny w wakacje. Do dyspozycji gości: ogólnodostępne łazienki, ogólnodostępne WC, ogólnodostępna kuchnia samoobsługowa.
 • Bursa Międzyszkolna
  ceny od
  27 PLN
  za nocleg
  Augustów
  liczba miejsc: 45
  Niektóre pokoje: z łazienkami. W niektórych pokojach: lodówka, TV. W pokoju: bezprzewodowy dostęp do internetu (Wi-Fi). Do dyspozycji gości: kuchnia z pełnym wyposażeniem, świetlica z TV-SAT. Obiekt czynny: w wakacje.
Zielone Płuca Polski - schroniska w Augustowie

Jeżeli szukamy noclegu w schronisku w Augustowie to mamy do wyboru obiekty o różnym standardzie oferujące nocleg już od 20 zł za dobę. Dostępne pokoje przeznaczone są dla 1, 2 lub 3 osób. Na wyposażenie składa się łazienka, lodówka, TV oraz bezprzewodowy dostęp do internetu. Goście mają do dyspozycji także kuchnię z pełnym wyposażeniem, świetlicę z TV-SAT oraz atrakcje turystyczne regionu: Muzeum Kanału Augustowskiego, spływy kajakowe, żeglarstwo. Dostępne są także noclegi w pokojach z ogólnodostępnymi łazienkami, toaletami i kuchnią samoobsługową w atrakcyjnych, niskich cenach. Atutem jest przede wszystkim lokalizacja, która umożliwia na odpoczynek w ciszy i spokoju na terenie Zielonych Płuc Polski.