Pola namiotwe Wetlina

 • Bacówka PTTK Jaworzec
  ceny od
  35 PLN
  za nocleg
  Wetlina
  liczba opinii: 2
  liczba miejsc: 29
  Polecam z całego serca! Wspaniali ludzie, przepyszne jedzenie- naleśniki z groszkiem wygrywają :) Bardzo klimatyczne miejsce, nastrój niesamowity. Trzeba tam do... - W.

 • Kemping Górna Wetlinka i Agroturystyka U Szeryfa
  ceny od
  43 PLN
  za nocleg
  Wetlina
  liczba opinii: 5
  liczba miejsc: 1000
  Zgadzamy się, że Pani Stenia to mistrzyni kuchni w Bieszczadach. Jedzonko w Jej wykonaniu, to niebo w gębie. Smacznie i obficie. Nie ma opcji, żeby wyjść nie na... - Teresa
 • Gospodarstwo Eko-Agroturystyczne Szarotka
  ceny od
  25 PLN
  za nocleg
  Wetlina
  liczba miejsc: 9
  W pokojach radio. Do dyspozycji gości: ogólnodostępne łazienki, kuchnia z pełnym wyposażeniem. Na terenie obiektu parking. Na terenie obiektu także: możliwość grillowania, miejsce na ognisko. Obiekt czynny cały rok. Doskonale organizujemy ogniska z pieczeniem barana. Dla zainteresowanych organizujem...
 • Cień PRL-u
  ceny od
  20 PLN
  za nocleg
  Wetlina
  liczba miejsc: 67
  Do dyspozycji gości ogólnodostępne łazienki. Na terenie obiektu parking dla samochodów osobowych i autokarów.
Blisko natury – pola namiotowe w Wetlinie

Niedaleko czarnego szlaku na przełęcz Orłowicza znajdziemy klimatyczne pola noclegowe w Wetlinie. Niektóre mają jadalnię czy nawet biblioteczkę. Oferują także regionalną kuchnię z żurkiem na zakwasie czy jajecznicę na strusich jajach. Wetlińskie pola namiotowe położone są także przy żółtym szlaku, poniżej Manhattanu. Z nich szybko dostaniemy się pod siklawę Ostrowskich.

Bieszczadzka sztuka w Wetlinie

Nocując na polu namiotowym w Wetlinie warto skorzystać z odbywających się w miejscowości festiwali, takich jak Bieszczadzkie Spotkania ze Sztuką „Rozsypaniec”. W wiosce możemy też wziąć udział w Festiwalu „Jazz w Starym Siole” czy festiwalu reggae.