hotele Wetlina

 • Centrum Wypoczynkowo-Konferencyjne Bogdanka
  ceny od
  40 PLN
  za nocleg
  Kalnica
  liczba opinii: 12
  liczba miejsc: 80
  Polecamy wszystkim, piękne miejsce. Super obiekt, bardzo czysto i przytulnie, dobra baza na wypady, pozdrawiamy właścicieli - Justyna i Adam z dziećmi

 • Hotel Górski w Wetlinie
  ceny od
  40 PLN
  za nocleg
  Wetlina
  liczba opinii: 6
  Jak się schodzi z Połoniny to człowiek jest mocno głodny i jedzenie ma być : dużo, ciepłe i na już .I takie było! - Marta.G
 • Hotel Górski PTTK Ustrzyki Górne
  ceny od
  38 PLN
  za nocleg
  Ustrzyki Górne
  liczba miejsc: 112
  Pole namiotowe z pełnym zapleczem. Pokoje z łazienkami. W pokojach TV. Niektóre domki: z łazienkami. Na terenie obiektu parking. Oferujemy: możliwość wyżywienia.
Bieszczadzki hotel w Wetlinie

Wetlińskie hotele to niezbyt rozbudowana oferta. Jednak zainteresowani bez trudu znajdą takie obiekty w górnej części wioski, poniżej żółtego szlaku turystycznego, tuż przy wielkiej pętli bieszczadzkiej. Oprócz możliwości spróbowania pysznych dań i skorzystania z internetu, wetlińskie hotele oferują też organizację imprez integracyjnych czy przechowalnię bagażu. Wygodne obiekty mieszczą się też przy północnych granicach miejscowości.

Wetlińskie trasy narciarskie

Po noclegu w hotelu w Wetlinie, warto wybrać się na jeden z licznych bieszczadzkich szlaków. Mamy tu wiele możliwości – oprócz szlaków turystycznych pieszych w pobliżu wioski znajdziemy ponad 20 km narciarskich tras biegowych. W okolicy funkcjonują także szlaki konne.