apartamenty Boszkowo

 • Apartamenty Leśne
  ceny od
  30 PLN
  za nocleg
  Boszkowo
  liczba miejsc: 26
  Na apartament składa się: pokoje, w pełni wyposażona kuchnia, łazienka. W apartamencie bezprzewodowy dostęp do internetu (Wi-Fi). Na terenie obiektu parking. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - zadowolenie gwarantowane.
 • Apartament u Czesia
  ceny od
  23 PLN
  za nocleg
  Boszkowo
  liczba miejsc: 6
  Na apartament składa się: 1 sypialnia 4-osobowa, pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka, taras, balkon. W apartamencie: TV, meble ogrodowe. Obiekt jest na terenie ogrodzonym. Na terenie obiektu parking bezpłatny. Na terenie obiektu także: taras, meble ogrodowe, możliwość grillowania. Dla aktywn...
 • Apartament u Filipa
  ceny od
  30 PLN
  za nocleg
  Boszkowo
  liczba miejsc: 6
  Na apartament składa się: sypialnia, pokój dzienny, w pełni wyposażony aneks kuchenny, łazienka. Na terenie obiektu miejsce parkingowe.
 • Apartament Boszkowo
  ceny od
  50 PLN
  za nocleg
  Boszkowo
  liczba miejsc: 4
  Na mieszkanie składa się: 2 pokoje, łazienka. Możliwość wynajęcia w całości lub pojedynczych pokoi. Na terenie obiektu parking. Oferujemy Państwu tradycyjną polską gościnność i odpoczynek w pięknym regionie Polski.
 • Apartament Dominicka
  Boszkowo
 • Apartamenty
  ceny od
  33 PLN
  za nocleg
  Boszkowo
  Apartamenty z: aneksami kuchennymi, łazienkami. Na terenie obiektu także: możliwość grillowania, meble ogrodowe. Do jeziora 150 m.
 • Agroturystyka Trzcinowy Zakątek
  ceny od
  40 PLN
  za nocleg
  Wijewo
  liczba opinii: 4
  liczba miejsc: 20
  Trzcinowy Zakątek to agroturystyka z górnej półki jeśli chodzi o jakość pobytu. Pokoje przytulne, teren wyposażony w grill, hamaki, boisko do siatkówki.. tam cz... - Katarzyna