Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla

Noclegi w okolicy Sea Park Sarbsk w Nowęcinie

Sea Park Sarbsk w Nowęcinie

Odwiedzając Nowęcin warto urozmaicić sobie wakacyjny wypoczynek korzystając z oferty Sea Park Sarbsk, czyli nowoczesnego, interaktywnego parku rekreacyjno-edukacyjnego, w którym znajduje się mnóstwo atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

O parku

Park leży zaledwie 10 kilometrów od Łeby i liczy ponad 5 ha powierzchni, przyjmując podczas letniego sezonu dziennie prawie 2000 turystów. Jego tematyka dotyczy nie tylko fauny oraz flory spotykanej w basenach morskich i oceanicznych, ale również opowiada o historii, tradycji i kulturze typowej dla polskiego Pomorza. To doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu ze swoimi dziećmi, a przy okazji nauczenia się czegoś nowego o mieszkańcach i terenach nas Bałtykiem. Oferta parku rekreacyjno-edukacyjnego Sea Park Sarbsk z pewnością zaciekawi nawet największych sceptyków, którzy woleliby poświęcić ten czas na leżenie na plaży lub wodne kąpiele.

Oferta dla odwiedzających

Obejmuje ona bowiem cały szereg atrakcji, od fokarium, gdzie pod nadzorem obsługi można samemu nakarmić foki szare, przez oceanarium z kinem 3D i 5D, które prezentuje na projekcjach okazy wodnej fauny sprzed wielu stuleci, a nawet tysiącleci, aż po muzeum marynistyczne, gdzie prezentowane są ciekawe pamiątki związane z morzem, statkami, marynarzami i wodną flotą.

Oprócz tego na terenie kompleksu funkcjonuje park miniatur latarni morskich, park makiet zwierząt morskich, przedstawiający największe okazy wodnych gatunków, park linowy dla najmniejszych oraz wielki plac zabaw pod dachem, w którym nie zabranie ani przyrządów do zabawy, ani animatorów gotowych zająć się dziećmi. Park posiada również woliery z egzotycznymi ptakami i mini wesołe miasteczko z piracką kolejką. Bez problemu można też skorzystać z licznych punktów gastronomicznych rozlokowanych w całym parku.

Godziny otwarcia i cennik

Park otwarty jest codziennie w następujących godzinach: w lipcu i sierpniu 9:00-20:00, w maju, czerwcu, wrześniu, kwietniu, październiku i listopadzie 9:00-17:00. Kasy zamykane są godzinę wcześniej. Koszt biletów to normalny 49 zł, ulgowy 39 zł, grupowy 29 zł, dzieci do 4 lat wchodzą za darmo. Jeden bilet upoważnia do swobodnego korzystania ze wszystkich atrakcji dostępnych w Sea Park Sarbsk. Szczegółowe informacje można znaleźć pod adresem:http://www.seapark.pl/

Polecane obiekty w okolicy Sea Park Sarbsk w Nowęcinie


Byłeś tam? Podziel się wrażeniami!