Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla

Noclegi w okolicy Pirackiej Zatoki Park Dmuchańców w Kątach Rybackich

Piracka Zatoka Park Dmuchańców w Kątach Rybackich

Piracka Zatoka Park Dmuchańców w Kątach Rybackich to największy taki obiekt znajdujący się na Mierzei Wiślanej. Jest to rodzinny, tematyczny park rozrywki, w którym znajdują się m.in. ogromne stwory morskie i statki pirackie. Obiekt został przeznaczony dla dzieci od lat 3. Piracka Zatoka Park Dmuchańców znajduje się w Kątach Rybackich przy ulicy Rybackiej 58.

Atrakcje Pirackiej Zatoki

Na odwiedzających park rozrywki czekają między innymi zjeżdżalnia Titanic, Statek Rybacki Kraken, Zjeżdżalnia Rekin, Tor Przeszkód Komandosa Boot Camp, Piłka Nożna Bubble Football, Statek Piracki Karawela. W Pirackiej zatoce znajdują się zjeżdżalnie, trampoliny oraz inne tego typu obiekty przeznaczone dla dzieci powyżej 3 lat. Jest to więc idealne miejsce, które można odwiedzić w czasie rodzinnego urlopu. Park dostarczy wielu atrakcji najmłodszym i trochę starszym dzieciom, które znajdą tam wiele okazji do zabawy.

Park rozrywki dla dzieci

Osoby, które spędzają wakacje z dziećmi w Kątach Rybackich mogą szukać ciekawych atrakcji, które pozwolą zagospodarować czas najmłodszych członków rodziny i jednocześnie stworzyć okazję do zabawy na świeżym powietrzu. Kolorowe dmuchańce znajdujące się w Pirackiej Zatoce to doskonałe rozwiązanie – park daje znacznie więcej możliwości niż zwykły plac zabaw i dostarczy urozmaiconej rozrywki na wiele godzin. Duże, kolorowe dmuchańce są niezwykle atrakcyjne. Ich kształty zostały dobrane tematycznie tak, aby kojarzyły się z przygodami piratów i działają na wyobraźnię dzieci, dodatkowo zachęcając je do zabawy. Obiekty znajdujące się na terenie parku zapewniają aktywny wypoczynek dla dzieci w różnym wieku, więc jest to miejsce, gdzie można wybrać się całą rodziną. Starsze dzieci mogą skorzystać na przykład z toru przeszkód Boot Camp, który pozwoli im sprawdzić swoją kondycję. Wszystkie obiekty są bezpieczne w użytkowaniu.

Polecane obiekty w okolicy Pirackiej Zatoki Park Dmuchańców w Kątach Rybackich