Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla
Muszla Koncertowa w Dusznikach Zdroju

Noclegi w pobliżu Muszki Koncertowej w Dusznikach Zdroju

Muszla Koncertowa w Dusznikach Zdroju

Kurorty uzdrowiskowe cieszą się coraz większą popularnością wśród turystów. Zwłaszcza wiosna sprawia, iż mamy ochotę przeżyć wyjątkowo relaksujący czas w przyjemnym miejscu. Duszniki Zdrój to miejscowość, która wyróżnia się spośród innych niesamowitym klimatem i wyjątkową ofertą atrakcji. Podróżując w tym kierunku możemy być pewni, iż nuda nam nie groźna, a wolny czas możemy dzielić pomiędzy odwiedzanie parku zdrojowego i innych miejsc, w których czeka nas rozrywka. Dla miłośników muzyki jednym z bardziej interesujących miejsc będzie muszla koncertowa.

Rozrywkowe centrum uzdrowiska

W Dusznikach Zdroju w samym sercu parku zdrojowego znajduje się muszla koncertowa. Miejsce, która sprzyja kulturalnej rozrywce. Tu rodzinne wypady przybierają innego charakteru, a dzięki całej otoczce koncertu możemy mieć pewność, że wszyscy będą się świetnie bawić. Muszla koncertowa to budowla stawiana na przełomie XIX i XX wieku. W wielu miejscach można nadal znaleźć tego typu obiekty, stojące najczęściej w otoczeniu zieleni. Wykorzystywane są podczas festynów i koncertów.

Muszla w Dusznikach Zdroju jest budowlą krytą, z doskonałą akustyką i położoną w pięknym miejscu. Kuracjusze po spędzeniu czasu w parku, odwiedzeniu pijalni wód i hali sportowej, mogą zawitać i tu. Często to doskonała okazja na świetną zabawę, bowiem muszla wykorzystywana jest do dziś.

Gwiazdy muzyki

Muszla w Dusznikach Zdroju gościła wybitne postaci polskiej sceny muzycznej oraz kilka zagranicznych artystów. Świadczy to o wysokim poziomie oferty koncertowej. Dotychczas najwięcej miłośników muzyki zgromadził występ Amy Mcdonald oraz Marka Piekarczyka, Patrycji Markowskiej i Kultu. Przed nami spora dawka kolejnych muzycznych emocji, która towarzyszy każdemu sezonowi letniemu. Warto więc śledzić kalendarz imprez w Dusznikach Zdroju i zaplanować nasz wyjazd w czasie jednej z nich.

Wstęp na koncerty

Zazwyczaj wstęp na muzyczne imprezy w Muszli koncertowej jest bezpłatny, jednak zdarzyć się może, że niektóre wydarzenia wymagają zakupienia biletu. Wówczas jednak opłaty są symboliczne i wynoszą zaledwie kilka złotych.

Polecane obiekty w pobliżu Muszki Koncertowej w Dusznikach Zdroju