Zdrowie
Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Widok
Forma płatności
Oferta dla
Fontanna Multimedialna w Rzeszowie

Noclegi w okolicy Fontanny Multimedialnej w Rzeszowie

Fontanna Multimedialna w Rzeszowie

Przy rzeszowskim zamku można zobaczyć wiele ciekawych atrakcji. Jedną z nich jest fontanna multimedialna, która gwarantuje niezapomniane pokazy wodno-świetlne aż 3 razy w ciągu dnia. Fontanna została otworzona w 2013 roku. Jest zlokalizowana dokładnie przy al. Lubomirskich. To 3 tego typu budowla w Polsce pod względem wielkości.

Wyjątkowe pokazy

Fontanna składa się z pięciu niewielkich fontann przypominających swoim wyglądem kwiaty. Dodatkowo w skład budowli wchodzi fontanna mokra, a także multimedialna. Pokazy są organizowane przez cały sezon i trwają od wiosny do jesieni. Dzięki temu, gdy tylko zaczynają pojawiać się coraz cieplejsze dni, jednocześnie można z powodzeniem wybrać się na spacer po Rzeszowie w pobliżu zamku i czekać na wodne widowisko i grę świateł.

Fontanna w Rzeszowie należy do najbardziej zaawansowanych technologicznie. Posiada ona aż 1455 wodnych dysz, z których 324 mają są oświetlane i niezależnie sterowane. Dzięki nim mieszkańcy i turyści mogą podziwiać wspaniałe widowiska wodne i świetlne.

Harmonogram

Każdego dnia przez cały sezon aktywności fontanny, można podziwiać wspaniały i efektowne pokazy. O godzinie 13:00 organizowane są pokazy przygotowane specjalnie dla najmłodszych. Natomiast o 17:00 odbywają się pokazy dzienne. Do najbardziej spektakularnych i polecanych pokazów zaliczają się pokazy wieczorne, które dzięki możliwości wykorzystania efektów świetlnych są jeszcze bardziej efektowne.Przy rzeszowskiej fontannie odbywają się także pokazy specjalne, są to niepowtarzalne wydarzenia, w których biorą udział również aktorzy.

Godziny pokazów multimedialnych:

Pokazy fontanny multimedialnej odbywają się od poniedziałku do niedzieli w godzinach:

  • 13:00 - pokazy dla dzieci
  • 17:00 - pokazy dzienne
  • 21:00 - pokazy wieczorne

Więcej informacji i szczegółów na stronie http://fontanna-multimedialna.pl/rzeszow/

Polecane obiekty w okolicy Fontanny Multimedialnej w Rzeszowie