LM Apartamenty

adres
ul. Powstańców Wielkopolskich, Szczecin, zachodniopomorskie
za nocleg od
50 PLN
liczba miejsc
34

O nas

LM Apartamenty to komfortowo wyposażone apartamenty turystyczne rozmieszczone okolicach centrum miasta. Apartamenty są wykończone w nowoczesnym stylu, mają wysoki standard oraz pełne wyposażenie. Na LM Apartamenty składa się obecnie 8 apartamentów przeznaczonych dla 4 lub 5 osób. Każdy z nich posiada Wi-Fi oraz telewizję kablową. Na wyposażeniu apartamentów jest: pościel, suszarka do włosów, pralka, suszarka do prania, sprzęt do prasowania, ręczniki i zestaw kosmetyków. Aneksy kuchenne zaopatrzone są we wszystkie najważniejsze sprzęty: lokówkę, zmywarkę, płytę ceramiczną, piekarnik, czajnik elektryczny, kuchenkę mikrofalową, naczynia oraz sztućce.

Apartament TOP (ul. Mariacka) to 2-pokojowy apartament o powierzchni 54 m2 dla 4 osób. Znajduje się na drugim piętrze budynku przy cichej ulicy. Mieszkanie jest jasne, przestronne i posiada panoramiczne okna, dające dużo światła.

Apartament VERSO (ul. Lewandowskiego) ma powierzchnię 48 m2. 4-osobowy apartament, na który składają się dwa pokoje i słoneczny balkon znajduje się na 3 piętrze.

Apartament POLONIA (al. Powstańców Wielkopolskich) przeznaczony jest dla 4 osób. Ma powierzchnię 45 m2 i mieści się na 7 piętrze. Obiekt jest monitorowany. Do apartamentu należy miejsce parkingowe w podziemnym garażu. Zaletą jest taras, z którego można podziwiać panoramę miasta.

Apartament LUNA (ul. Duńska) to 2-pokojowy apartament dla 4 osób o powierzchni 38 m2. Mieszkanie posiada balkon i znajduje się na 1 piętrze.

Apartament MEZO (ul. Bandurskiego) to 1-pokojowy apartament typu studio mający powierzchnię 36 m2. Przeznaczony jest dla 4 osób. Umieszczony na 6 piętrze budynku z monitoringiem i portiernią. Obiekt posiada balkon z widokiem na Szczecin.

Apartament POGODNO (róg ul. Mickiewicza i Wawrzyniaka) przygotowany został dla 4 osób. Ma 2 pokoje i 45 m2 powierzchni. Zlokalizowany jest na 2 piętrze w budynku z windami i monitoringiem.

Apartament FOKUS (ul. Majora Władysława Raginsa) znajduje się na 2 piętrze budynku. Ma 2 pokoje i powierzchnię 49 m2. Goście (max. 5 osób) mają do dyspozycji taras oraz miejsce parkingowe w podziemny garażu.

Apartament POGODNO I (róg ul. Mickiewicza i Wawrzyniaka) przygotowany został dla 4 osób. Znajdujący się na 3 piętrze apartament posiada 2 pokoje i powierzchnię 35 m2. W obiekcie jest winda i monitoring. LM Apartamenty znajdują się w pobliżu centrów handlowych bądź kawiarni, co może uprzyjemnić pobyt i stanowić alternatywę podczas złej pogody.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
apartamenty4 osobowe6160-250/apartament
apartamenty5 osobowe2250/apartament

Koszt apartamentu jest uzależniony od liczby osób.
Ceny do negocjacji przy dłuższych pobytach.

podobne w okolicy
Mieszkania Pracownicze U Szermierzy
za nocleg od 40 PLN
~1.3 km
Hostel Szwejk
za nocleg od 27 PLN
~1.9 km
Andromeda Dom Studencki ZUT Szczecin
za nocleg od 17 PLN
~4.4 km
Pokoje Gościnne Na Słonecznej
za nocleg od 40 PLN
~8.5 km
apartamenty w okolicy
Eskulap - Pokoje Gościnne
za nocleg od 50 PLN
~0.3 km
Apartamenty SEDINUM
za nocleg od 30 PLN
~2.1 km
Hostel Retro
za nocleg od 50 PLN
~15.5 km
noclegi w okolicy
Zajazd Pod Lipami
za nocleg od 65 PLN
~9.1 km
Usługi Hotelarskie Orion
za nocleg od 32 PLN
~9.2 km
Kwatery Szczecin
za nocleg od 25 PLN
~9.4 km
Agroturystyka w Trzynastu Dębach
za nocleg od 24 PLN
~9.6 km