Pensjonat Gryf

UWAGA! Aby uzyskać bezpłatny dostęp do pełnych danych teleadresowych sprawdzonych ofert ( noclegi ) pobierz naszą darmową aplikację mobilną.

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
703 400 440, 708 477 500
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 600 215 170
adres
ul. Marzanny, Mielno, zachodniopomorskie
za nocleg od
30 PLN
liczba miejsc
55

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje2 osobowe4
pokoje3 osobowe2
pokoje4 osobowe4
pokoje5 osobowe5150-250/pokój

Pokoje

Pokoje: z łazienkami.

W pokoju: radio, TV.

Obiekt

Do dyspozycji gości: w pełni wyposażony aneks kuchenny.

Na terenie obiektu: parking.

Zadowoleni klienci o nas


Jeżeli jedziemy do pustego pensjonatu zimą na Sylwestra, to musi być coś co nas tam pcha. A właściwie ciągnie. To Benia i Adam. Oby byli wieczni. Takiej atmosfery jaka tam panuje, to chyba tylko u nich. A to już od wielu lat. I tak tam będziemy wracać. Polecam gorąco.
Zdecydowanie popieram przedmówcę. Naprawdę warto tam pojechać.
NIEWIELE JEST TAK SYMPATYCZNYCH OBIEKTÓW NAD BAŁTYKIEM. OCENIAJĄC KRYTERIUM CENA / JAKOŚĆ JEST TO PEŁNA 10. PLUSÓW TEGO OSRODKA JEST WIELE - WYMIENIĘ 1/ SPOKOJNA OKOLICA - BEZ HAŁASU - MOŻNA NAPRAWDE ODPOCZĄĆ 2/ STANDARD I WYPOSAŻENIE POKOI JAK W HOTELU **** A CENA PRAWIE JAK W PTTK 3/ BEZPŁATNY PARKING NA SAMOCHODY NA PODWÓRKU - DOBRZE STRZEZONY PRZEZ 2 BRYTANY 4/ BLISKO WSPANIAŁE TERENY SPACEROWE - JEST MORZE, PIEKNE JEZIORO I LAS. 5/ BLISKO BAZA ZAOPATRZENIOWA I DOMOWE JADŁODAJNIE A W OSRODKU KUCHNIA I WSZYSTKO CO W NIEJ POTRZEBA 6/ SYMPATYCZNI I POMOCNI WE WSZYSTKIM GOSPODARZE 7/ CENA - NAJNIŻSZA W OKOLICY WARTO TAM POJECHAĆ - JA WRACAM TAM KILKA RAZY W ROKU OD KILKUNASTU LAT - LUBIE TO MIEJSCE I "KLIMATY" STANISŁAW KOWALSKI