Sanatorium MSWiA Continental

UWAGA! Aby uzyskać bezpłatny dostęp do pełnych danych teleadresowych sprawdzonych ofert ( noclegi ) pobierz naszą darmową aplikację mobilną.

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
703 400 440, 708 477 500
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 692 066 942
adres
ul. Nitribitta, Krynica-Zdrój, małopolskie
za nocleg od
60 PLN
liczba miejsc
200

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
apartamenty
pokoje1 osobowe
pokoje2 osobowe
pokoje3 osobowe
pokoje typu studio

Pokoje

Pokoje z łazienkami.

W pokojach: TV-SAT, telefon.

Obiekt

Na terenie obiektu parking.

Zadowoleni klienci o nas


BARDZO MIŁY POBYT,OBSŁUGA BARDZO MIŁA ZABIEGI WSPANIAŁE,JEDZENIE JESZCZE LEPSZE, W SAMYM CENTRUM KRYNICY,POLECAM NAPRAWDĘ WARTO ZA TE PIENIĄDZE.
Bardzo miło wspominam pobyt , jedzenie dobre , zabiegi super, bardzo miła obsługa. A Krynica przepiękna , chciałabym jeszcze tam wrócić.
Duży wybór zabiegów i wszystkie na miejscu, rehabilitanci bardzo mili (pozdrowienia dla pani masażystki Jadwigi), baza zabiegowa i kuchnia po remoncie, pokoje sukcesywnie remontowane. Wi-fi tylko na 0 i I piętrze, samochód radzę stawiać po lewej stronie nieco niżej przed dawnym kinem, bo przed Continentalem mało miejsc. Jedzenie wystarczające, ale monotonne. Położenie świetne. Krynica i okolice piękne, w sumie pobyt udany.
Bardzo miło wspominamy pobyt . Tylko ktoś złośliwy może narzekać.Bardzo miła i sympatyczna opieka,obsługa.Hotel na bieżąco poprawia warunki pobytu.Zabiegi profesjonalne,wyżywienie urozmaicone i wystarczające.Dzięki położeniu w centrum Krynicy wszelkich atrakcji nie brakuje.Zcałą odpowiedzialnością polecamy.
Pokoje na pewno wymagają remontu. Jedzenie dla mnie było wystarczające. Niemniej znalazła się grupka która zaźądała większych porcjii rzeczywiście jedzenie się zmieniło. Zabiegi super z wyjątkiem pani z masarzu ręcznego. polecam basen,łóźko wodne i borowinę. Obsługa bardzo miła. Polecam kaźdemu kto moźe tam być.
To był wymarzony pobyt który spędziłam w bardzo miłym towarzystwie,obsługa perfekt, jedzenie również.Gdybym miala mozliwosc pojechania drugi raz to ani minuty bym sie nie zastanawiała.Pozdrawiam wszystkich z pokoju 302
nie mogę narzekać, bardzo dobre i dużo jedzenia, bardzo fajny pokoik na VII p. 702. Zabiegi super a Pan Witek jest Mistrzem masażu aquavibrom. Bardzo dużym walorem tego sanatorium jest jego fajne położenie /blisko do Hawany/. Zamawiam kolejny turnusik..
Mieszkam/łem w pokoju na 6 piętrze i nie przeszkadzał mi pokój z wyposażeniem z lat "ubiegłych", ważne, że spędziłem tu 3 tygodnie w dobrej atmosferze, szczególnie dzięki personelowi, szczególnie przemiłej p. Agnieszce /laser i borownika/ mając do mnie wile cierpliwości, wiecznie uśmiechniętej p. Edycie-aqavibrion, bicze, sprawiającej u mnie zakłopotanie p. Agatce z hydromasażu i niezastąpionej p. Krysi, która lejąc mnie na biczach, sprawiała, że baaaardzo szybko rano się budziłem. To że wyposażenie w pokojach jest takie jakie jest i to też nie we wszystkich, jest naprawdę mało istotne z przemiłym personelem, nie zapominając z całą obsługą, która dbała o wyżywienie, ze szczególnie pysznym kapuśniakiem. Mogę wyłącznie podziękować.......
Wchodząc do przyznanego pokoju, w pierwszym momencie doznałam szoku.Było to moje piersze sanatorium, spodziewałam się tego co zobaczyłam na zdjęciach, ale po dniu pobytu już spojrzałam na to inaczej.... Obsługa bardzo miła i sprawna.Baza zabiegowa bardzo dobra i solidna.Dostęp do atrakcji poza sanatoryjnych bardzo dobry.Ośrodek położony w bardzo ładnym miejscu.Posiłki dobre, wręcz domowe i wystarczające.Jednak stwierdzam, że parking jest za mały i po każdym wyjeżdzie trzeba szukać miejsca.Jestem zauroczona Krynicą.Pozdrowienia dla całego personelu. Momo pierwszym negatywnych wrażen, mam nadzieję że kolejne skierowanie dostanę do Was!!! Do zobaczenia na "kolejnym turnusie"
Sanatorium jedno z lepszych nie tylko w Krynicy, choćby dlatego, że posiada na miejscu pełną bazę zabiegową ze świeżo wyremontowanym basenem. Panie/panowie rehabilitanci starają się o miłą atmosferę. Pozdrawiam w szczególności panią Agnieszkę i Izę.Wyżywienie smaczne, choć za mało było sezonowych warzyw. Pokoje różne, te od strony płn.-zach. wymagają szybkiego remontu ale wszystkie posiadają pełne węzły sanitarne.Na miejscu jest też kawiarnia z dancingami, ale niestety nie cieszy się wzięciem.Szkoda, ze w Krynicy nie ma "fajfów". Tak więc drogie panie nawet na dancing przyjdzie iść z koleżanką.
Sanatorium jedno z lepszych nie tylko w Krynicy, choćby dlatego, że posiada na miejscu pełną bazę zabiegową ze świeżo wyremontowanym basenem ( wanny kąpielowe też nie są stare). Panie/panowie rehabilitanci bardzo się starają o miłą atmosferę. Tutaj pozdrawiam w szczególności Panią Agnieszkę i Izę. Wyżywienie smaczne, ale porcje trochę małe.Mogło być więcej świeżych warzyw, bo to pełnia sezonu. Pokoje różne - te od strony płn.-zach. wymagają remontu ale wszystkie są z węzłami sanitarnymi. Na miejscu jest też kawiarnia z dancingami, ale niestety nie cieszy się wzięciem. Brak tam atmosfery i raczej jeden spędzony wieczór nie zachęca do powrotu.Szkoda, że w Krynicy nie ma "fajfów". Tak więc drogie panie nawet na dancing przyjdzie iść z koleżanką. Generalnie jestem z pobytu naprawdę zadowolona i pozdrawiam wszystkich pracowników sanat. Continental.
Ja wróciłam jakąś chwilę temu...i muszę przyznać że opuszczałam sanatorium z ciężkim sercem;-( więc jeśli chodzi o moją osobę to pod każdym względem daję 10/10;-) z nadzieją że może kiedyś jeszcze mnie tam zechcą;-) ukłon dla całego personelu i panów z ekipy remontowej;-) wszyscy są niezastąpieni...
Byłem u Was razem z żoną.Obsługa bardzo miła i sprawna.Baza zabiegowa bardzo dobra i solidna.Dostęp do atrakcji poza sanatoryjnych bardzo dobry.Ośrodek położony w bardzo ładnym miejscu.Posiłki dobre i jak dla nas wystarczające.Może tylko parking za mały i po każdym wyjeżdzie trzeba szukać miejsca.Jesteśmy zauroczeni Krynicą.Pozdrowienia dla całego personelu.Do zobaczenia!!!
Jestem bardzo zadowolona z turnusu rehabilitacyjnego, gdyż trafilam nie tylko na przepiękną pogodę, ale wspaniałą opiekię pielęgniarską i lekarską pod "kierownictwem" Pana dr Pawła J., miłą obsługę Pań prowadzacych zabiegi oraz dobra kuchnię. Mam nadzieję, że w przyszłości jeśli trafię na sanatorium "Continental " to spotkam się z troszkę lepszym standartem pokoju, chociaż nie mam żadnych zastrzeżeń do sprzątania w pokoju, a jedynie do umeblowania "wczesny Gierek". Ogólnie pobyt i opiekę oceniam na 4,5 w skali do 5. Dziękuję za pobyt i do miłego zobaczenia.