Noclegi Agro-Trans

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 662 589 694
adres
ul. Portowa, Sandomierz, świętokrzyskie
liczba miejsc
66

O nas

Agro-Trans oferuje noclegi w Sandomierzu znajdujące się niedaleko centrum tego urokliwego miasta w województwie świętokrzyskim. Dogodne położenie (w pobliżu znajdują się sklepy i przystanki komunikacji miejskiej), a także monitorowany parking, zamykany i bezpłatny dla gości pozwalają na bezpieczne pozostawienie samochodu i udanie się do centrum miasta, bez potrzeby szukania miejsca parkingowego.

W budynku znajduje się w sumie 56 miejsc noclegowych na pojedynczych łóżkach oraz dziesięć łóżek piętrowych, z których mogą skorzystać grupy zorganizowane, jak wycieczki szkolne. W pokojach 3, 4, 5 i 6 osobowych może nocować mniejsza liczba osób – do ustalenia w trakcie dokonywania rezerwacji. W sumie w obiekcie znajduje się jedenaście pokoi z osobnymi łazienkami. Każdy z nich jest także wyposażony w telewizor. Do dyspozycji gości oddana została także w pełni wyposażona kuchnia, w której można samodzielnie przygotować posiłki oraz obszerna jadalnia. Dodatkowo przy obiekcie znajduje się spory zadaszony taras z miejscami jadalnymi, gdzie można spędzić czas w czasie niepogody.

Sandomierz uznawany jest za jedno z najładniej położonych miast w Polsce, zlokalizowane jest na siedmiu wzgórzach nad Wisłą, dzięki czemu zyskał miano „małego Rzymu”. Urokliwa starówka, gdzie do dzisiaj można podziwiać średniowieczny układ miejski z efektownym Ratuszem pośrodku rynku oraz wiele legend i tajemnic związanych z tym miastem powoduje, że cieszy się ono coraz większym uznaniem turystycznym. Do jego popularności przyczyniły się także filmy i książki prezentujące Sandomierz np. „Ojciec Mateusz” z Arturem Żmijewskim w roli tytułowej czy „Ziarno prawdy” Zygmunta Miłoszewskiego zekranizowane przez Borysa Lankosza z Robertem Więckiewiczem w roli głównej. Warto zobaczyć tutaj gotycką katedrę z doskonale zachowanymi freskami czy zwiedzić podziemia pod starówką, w których w dawnych czasach przechowywano beczki z winem, a obecnie zamieniono je w Podziemną Trasę Turystyczną. Będąc w Sandomierzu, warto odwiedzić także okoliczne atrakcje tego regionu, jak rezerwat przyrody Jaskinia Raj czy neolityczną, najstarszą na terenie Polski, kopalnię krzemienia pasiastego w Krzemionkach koło Ostrowca Świętokrzyskiego.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje3 osobowe
pokoje4 osobowe
pokoje5 osobowe
pokoje6 osobowe

Pokoje

Pokoje z łazienkami. W pokojach TV.

Obiekt

Do dyspozycji gości kuchnia z jadalnią.

Na terenie obiektu parking bezpłatny.

podobne w okolicy
usługi noclegowe w okolicy
noclegi w okolicy