Centrum Konferencyjno-Rehabilitacyjne Złoty Łan

CKR "Złoty Łan" w Górach Złotych

UWAGA! Aby uzyskać bezpłatny dostęp do pełnych danych teleadresowych sprawdzonych ofert ( noclegi ) pobierz naszą darmową aplikację mobilną.

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
703 400 440, 708 477 500
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 600 215 170
adres
ul. Żwirki i Wigury, Lądek-Zdrój, dolnośląskie
za nocleg od
45 PLN
liczba miejsc
106

O nas

Nasze Centrum Konferencyjno-Rehabilitacyjne "Złoty Łan" zadba o to, byś odpoczął i nabrał pełni sił. Obiekt znajduje się w małym, ale uroczym mieście Lądek-Zdrój. W naszej ofercie znajdziesz pokoje dwuosobowe, trzyosobowe oraz czteroosobowe (typu studio). Pokoje posiadają pełen węzeł sanitarny, balkony z widokiem na nasze miasto, szafki nocne, lampki oraz dużą szafę. Ponadto na wyposażeniu znajduje się telewizor oraz radioodbiornik i internet bezprzewodowy. Serdecznie zapraszamy także do kawiarni, która została urządzona w kameralnym klimacie lat siedemdziesiątych. Namawiamy do skosztowania specjalnie przez nas przygotowanej aromatycznej kawy bądź herbaty. Możesz tutaj urządzić także spotkania okolicznościowe oraz kameralne, szkolenia, konferencje, sympozja, wesela, bankiety, wesela oraz sylwestry. Nasza kawiarnia posiada małą salę taneczną z kulą dyskotekową. Obiekt posiada również świetlicę i sale TV, gdzie będziesz mógł pograć w bilard, czy ping-ponga, jak również obejrzeć telewizje. Jest to również miejsce, w którym możesz wypożyczyć zabawki dla Twoich pociech oraz sprzęt sportowy, taki jak piłki, skakanki, czy hula-hop. Jesteśmy głównie ośrodkiem rehabilitacyjnym i posiadamy szereg usług w tym zakresie. U nas między innymi są dostępne takie zabiegi jak diadynamika, hydromasaż, lampa SOLLUX, laser, masaż AQUAVIBRON, termokompresy, UGUL oraz ultradźwięki. Nasze miasto Lądek-Zdrój jest najstarszym uzdrowiskiem w Europie i zapewni Ci liczne zabiegi relaksujące oraz miły relaks w termach leczniczych. Jeśli zapragniesz zwiedzić okolicę to polecamy jaskinię Niedźwiedzią oraz jaskinie Radochowską. Świetnym miejscem w którym spędzisz z pewnością co najmniej parę godzin jest kopalnia złota znajdująca się w Złotym Stoku. Uzdrowisko Wojciech w naszym Lądku-Zdrój skusi Cię przepięknym marmurowym basenem oraz architekturą pochodzącą z XVII wieku. Zapraszamy!

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje2 osobowe3745-55/osoba
pokoje3 osobowe645/osoba
pokoje typu studio4 osobowe645/osoba

Pokoje

Pokoje z łazienkami i balkonami.

Obiekt

Do dyspozycji gości bezprzewodowy internet (Wi-Fi).

Na terenie obiektu parking.

Gastronomia

Oferujemy możliwość pełnego wyżywienia: śniadania, obiady, kolacje.

Położenie

CKR "Złoty Łan" malowniczo wznosi się nad Lądkiem-Zdrojem. Ośrodek jest położony w sercu Gór Złotych, w najwyższym punkcie Uzdrowiska. Lądek-Zdrój to najstarsza uzdrowiskowa miejscowość w Europie.

Zapraszamy

Organizujemy i zapraszamy na turnusy rehabilitacyjne, wczasy profilaktyczno-lecznicze i zimowiska.

hobby

jazda konna
W samym Lądku-Zdroju i okolicy jest możliwość skorzystania z płatnych jazd konnych. W naszych okolicach są trasy konne.

narty
W pobliżu Ośrodka znajduje się wyciąg narciarski. Jest znakomicie przygotowany, z bogatą bazą gastronomiczną i godnymi polecenia instruktorami narciarstwa. Ceny karnetów są przystępne. Zniżki na jazdy dla grup. Wyciągi są orczykowe oraz kanapa. Stoki oświetlone wieczorami. W okolicach Lądka-Zdroju można uprawiać narciarstwo biegowe. Zapraszamy na zimowy i letni wypoczynek.

lokalizacja

blisko lasu
Nasz obiekt znajduje się 10 m od lasu. W lądeckich lasach są ścieżki edukacyjne oraz szlaki piesze i rowerowe.

widok na góry
Z naszego ośrodka widać skałki na Ułężu - punkt widokowy. Przy dobrej widoczności jest widok na Borówkową Górę oraz na Przełęcz Lądecką. Z połowy pokoi, zlokalizowanych z przodu ośrodka roztacza się piękny widok na góry i dolinę, w której leży najstarsze uzdrowisko w Europie - Lądek-Zdrój.

widok na las
Las znajduje się 5 m od tylnej części ośrodka. Z połowy pokoi mają Państwo widok na las.

udogodnienia

imprezy integracyjne
W naszym Ośrodku jest możliwość zorganizowania imprezy integracyjnej. Jest możliwość wykupienia wyżywienia. Udostępniamy też miejsce na ognisko. Mamy dostęp do sprzętu multimedialnego.

internet
W Ośrodku jest dostęp do internetu Wi-Fi. Dostęp do Internetu jest w cenie pobytu. Nie ma ograniczeń w korzystaniu z Internetu.

miejsce na ognisko
Mamy specjalne miejsce na ognisko dla naszych Gości. Należy wcześniej ustalić/zgłosić chęć rozpalenia ogniska.

parking
Przy Ośrodku jest parking, dodatkowo płatny. Jest to parking dla autobusów. Liczba miejsc parkingowych jest ograniczona.

przyjazny niepełnosprawnym
Obiekt jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach inwalidzkich - z uwagi na bardzo stromy dojazd/dojście do budynku. W końcu jesteśmy Ośrodkiem najwyżej położonym w Lądku-Zdroju. Nasz Ośrodek jest wyposażony w windę. Organizujemy turnusy rehabilitacyjne - więcej informacji na naszej stronie internetowej. Osoby towarzyszące również mogą skorzystać z zabiegów.

recepcja
Recepcja w Ośrodku jest czynna całą dobę. W recepcji należy się zameldować po przybyciu do Ośrodka i załatwiać w niej wszelkie sprawy związane z komfortem Państwa pobytu.

rehabilitacja
CKR "Złoty Łan" to przede wszystkim Ośrodek Rehabilitacyjny. Wszystkie informacje znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

wyżywienie w obiekcie
W Ośrodku znajduje się stołówka z naprawdę smacznym, domowym jedzeniem. Oferujemy: śniadania, obiady i kolacje lub obiadokolacje - po uzgodnieniu. Przez większą część roku śniadania są wydawane w formie bufetu szwedzkiego. Oczywiście istnieje możliwość zamówienia wyżywienia dla grup.