Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla

Noclegi w pobliżu Centrum Kultury i Rekreacji w Lądku Zdroju

Centrum Kultury i Rekreacji w Lądku Zdroju

Centrum Kultury i Rekreacji w Lądku Zdroju zajmuje się organizacją różnego rodzaju imprez i wydarzeń uprzyjemniających wolny czas mieszkańcom miasta oraz odwiedzającym go turystom. Przebywając w tych okolicach warto zapoznać się z ich harmonogramem, ponieważ organizowane są tam wyjątkowo ciekawe wydarzenia. To doskonałe rozwiązanie dla turystów, którzy podczas wypoczynku w Lądku Zdroju szukają ciekawych rozrywek pomiędzy zwiedzaniem kolejnych zabytków i atrakcji turystycznych.

Wydarzenia kulturalne

Informacje o aktualnych i planowanych na najbliższy czas wydarzeniach kulturalnych znajdziemy na stronie internetowej Centrum. Część z nich odbywa się cyklicznie, inne są organizowane jednorazowo. Przeważają koncerty, spotkania autorskie i festiwale piosenki. Ich forma i tematyka są na tyle zróżnicowane, że każdy może znaleźć wśród nich coś, co go zainteresuje.

Wydarzenia sportowe

W swojej działalności Centrum Kultury i Rekreacji nie pomija również aktywności fizycznej. Z myślą o osobach, które lubią wysiłek fizyczny organizowane są między innymi festiwale taneczne i festiwale biegowe. Aby wziąć w nich udział, nie trzeba wcale regularnie trenować. Znacznie ważniejsze są dobra zabawa i aktywny wypoczynek.

Dla turystów

Centrum dostarcza turystom aktualnych informacji na temat imprez i wydarzeń kulturalnych, ale także szlaków pieszych, czy rowerowych i najciekawszych lokalnych atrakcji. Aby skorzystać z pomocy Centrum, można odwiedzić je osobiście bądź też wyszukać interesujące nas informacje na stronie internetowej. Na miejscu dostępne są różnorodne mapy i foldery, które ułatwią turystom zwiedzanie Lądka Zdroju i jego okolic.

Centrum jest otwarte od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00. Zlokalizowane jest przy placu Staromłyńskim 5. Strona internetowa Centrum Kultury i Rekreacji w Lądku Zdroju to: http://ckirladek.pl/

Polecane obiekty w pobliżu Centrum Kultury i Rekreacji w Lądku Zdroju