Pokoje Gościnne U Halusi

Pokoje Gościnne U Halusi
Telefon
698 30...
adres
ul. Bałtycka, Mielno, zachodniopomorskie
za nocleg od
30 PLN
liczba miejsc
33

O nas

Jedynie 50 metrów od morza w Unieściu znajdują się Pokoje u Halusi. Na ul. Bałtyckiej 7 mona wypocząć w spokojnej atmosferze, rozkoszując się pobliskimi atrakcjami – morskim kąpieliskiem i złotym piaskiem na plaży, od których dzieli nas kilka kroków.

W domu znajdziemy pokoje dwu-, trzy- i czteroosobowe. Pokoje są wyposażone w radio, telewizor i sprzęt plażowy. W obiekcie są także ogólnodostępne pomieszczenia, takie jak kuchnia, w której można przygotować posiłki oraz świetlica, sprzyjająca spokojnemu wypoczynkowi w letnie wieczory. Dzieci mogą korzystać z placu zabaw, gdzie będą bawić się do woli, podczas gdy dorośli będą rozpalać grilla w specjalnie do tego przygotowanym miejscu. Obok domu jest parking, na którym można pozostawić samochód (jest także możliwość zaparkowania na posesji). Prowadzimy również całoroczny sklep rybny, a w okresie letnim smażalnię. Można u nas zakupić ryby świeże, wędzone i mrożone. Duża różnorodność gatunkowa zadowoli każdego smakosza – posiadamy świeże dorsze, sandacze, flądry, śledzie, łososie, węgorze, okonie czy turboty, Można też spróbować wędzonego antara, kerguleny, piklinga, miętusa czy ostroboka oraz wiele innych.

Unieście znane jest głównie z kąpieliska letniego, zlokalizowanego przy ul. Morskiej, którego długość wynosi 100 metrów. Od 2017 roku jest częścią Mielna, w którym znajdziemy także kąpielisko przy ul. Kościuszki. W mieście można obejrzeć kilka zabytkowych budynków, którymi są: dworski pałac, wybudowany na przełomie XVIII-XIX wieku, szachulcowa willa z początku XX wieku czy XV-wieczny kościół Przemienienia Pańskiego. Kościół jest zlokalizowany 50 metrów od morza, uległa przebudowie w XIX wieku, jednak w dalszym ciągu reprezentuje styl gotycki. W mieście znajduje się Promenada Przyjaźni – miejsce nie tylko spacerów, ale także słynnych imprez pod gołym niebem. Tutaj także można kupić pamiątki czy widokówki na licznych kramach. W miejscowości odbywają się również rejsy statkiem wycieczkowym po jeziorze Jamno.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje2 osobowe360-80/pokój
pokoje3 osobowe390-120/pokój
pokoje4 osobowe5120-160/pokój

Dodatkowe informacje: ceny zależne od terminu pobytu (sezonu). Cena noclegu.

Obiekt

Do dyspozycji gości: ogólnodostępne łazienki, aneks kuchenny, świetlica. Na terenie obiektu także: możliwość grillowania. Na terenie obiektu: parking.

Położenie

Do morza 30 m.

Atrybuty / atuty / ważne informacje

Rodzaj oferty
pokoje dwuosobowe
pokoje trzyosobowe
pokoje czteroosobowe
Obiekt
parking
W pokojach / domkach
aneks kuchenny
Ogólnodostępne
grill
Dla dzieci
plac zabaw
Lokalizacja
blisko morza
Oferta dla
grupy
rodziny
pary
single

Zadowoleni klienci o nas


te zdjęcia są nie aktualne ! szefowa jest do tańca i do różańca ! :)

Pobliskie miejscowości

Unieście ~0.2 km
podobne w okolicy
kwatery prywatne w okolicy
noclegi w okolicy

Poszukiwane miejsca w okolicy

- Cmentarz Komunalny w Mielnie ~ 2.88 km