Naturalne Gospodarstwo Ogrodnicze

adres
ul. Studzienna, Szczecin, zachodniopomorskie
za nocleg od
65 PLN
liczba miejsc
14

O nas

Naturalne Gospodarstwo Ogrodnicze mieści się w lewobrzeżnej części Szczecina. Oferta obiektu to 12 miejsc noclegowych w pokojach 2-osobowych. Ponadto gospodarstwo udostępnia również pole namiotowe, przy którym zorganizowane jest pełne zaplecze sanitarne. Pokoje posiadają aneksy kuchenne, łazienki i są wyposażone w telewizję. W łazience na gości czeka jacuzzi. Dodatkowo udostępniona jest w pełni wyposażona kuchnia i klimatyczna sala kominkowa. Goście mogą skorzystać z ogrodowej altany i odpoczywać na świeżym powietrzu. Naturalne Gospodarstwo Ogrodnicze ma w swojej ofercie także wyżywienie, istnieje możliwość zamówienia posiłków na cały dzień.

Obiekt działa według praw natury, gospodarze uprawiają tu różnego rodzaju warzywa i owoce, piękne i kolorowe kwiaty, mają hodowlę drobiu oraz posiadają 3 strusie Emu. Życie i zwracanie baczniejszej uwagi na naturę i przebiegające w niej procesy i zmiany pozwala człowiekowi na relaks i dostrzeżenie wielu pomijanych wcześniej szczegółów. Miejscem wyjątkowo odpowiednim do wypoczynku w rytmie natury i bliższego obcowania z przyrodą jest Naturalne Gospodarstwo Ogrodnicze. W obiekcie organizowane są warsztaty pracy twórczej, malarskie i rzeźbiarskie plenery, kameralne pogaduszki przy grillu oraz inne ciekawe i kulturalne spotkania. Można nauczyć się np. malować doniczki i kolorować oraz ozdabiać ceramikę.

Niedaleko obiektu znajduje się Dworzec PKP Szczecin Żelechowa. W sąsiedztwie jest piekarnia i sklep spożywczy. 15 minut od obiektu zlokalizowany jest park i zabytkowy kościół Matki Bożej Ostrobramskiej.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje2 osobowe665/osoba