Naturalne Gospodarstwo Ogrodnicze

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 662 589 694
adres
ul. Studzienna, Szczecin, zachodniopomorskie
za nocleg od
65 PLN
liczba miejsc
14

O nas

Naturalne Gospodarstwo Ogrodnicze mieści się w lewobrzeżnej części Szczecina. Oferta obiektu to 12 miejsc noclegowych w pokojach 2-osobowych. Ponadto gospodarstwo udostępnia również pole namiotowe, przy którym zorganizowane jest pełne zaplecze sanitarne. Pokoje posiadają aneksy kuchenne, łazienki i są wyposażone w telewizję. W łazience na gości czeka jacuzzi. Dodatkowo udostępniona jest w pełni wyposażona kuchnia i klimatyczna sala kominkowa. Goście mogą skorzystać z ogrodowej altany i odpoczywać na świeżym powietrzu. Naturalne Gospodarstwo Ogrodnicze ma w swojej ofercie także wyżywienie, istnieje możliwość zamówienia posiłków na cały dzień.

Obiekt działa według praw natury, gospodarze uprawiają tu różnego rodzaju warzywa i owoce, piękne i kolorowe kwiaty, mają hodowlę drobiu oraz posiadają 3 strusie Emu. Życie i zwracanie baczniejszej uwagi na naturę i przebiegające w niej procesy i zmiany pozwala człowiekowi na relaks i dostrzeżenie wielu pomijanych wcześniej szczegółów. Miejscem wyjątkowo odpowiednim do wypoczynku w rytmie natury i bliższego obcowania z przyrodą jest Naturalne Gospodarstwo Ogrodnicze. W obiekcie organizowane są warsztaty pracy twórczej, malarskie i rzeźbiarskie plenery, kameralne pogaduszki przy grillu oraz inne ciekawe i kulturalne spotkania. Można nauczyć się np. malować doniczki i kolorować oraz ozdabiać ceramikę.

Niedaleko obiektu znajduje się Dworzec PKP Szczecin Żelechowa. W sąsiedztwie jest piekarnia i sklep spożywczy. 15 minut od obiektu zlokalizowany jest park i zabytkowy kościół Matki Bożej Ostrobramskiej.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje2 osobowe665/osoba

Pokoje

Wyposażenie łazienki: jacuzzi.

Pokoje: z łazienkami, z aneksami kuchennymi.

W pokoju: TV.

Obiekt

Na terenie obiektu także altana ogrodowa, pole namiotowe z pełnym zapleczem.

Do dyspozycji gości: kuchnia z pełnym wyposażeniem, sala kominkowa.

Gastronomia

Oferujemy możliwość pełnego wyżywienia: śniadania, obiady, kolacje.

Zapraszamy

ZAPRASZAMY PRZEZ CAŁY ROK!!!

podobne w okolicy
agroturystyka w okolicy
noclegi w okolicy