Naturalne Gospodarstwo Ogrodnicze

adres
ul. Studzienna, Szczecin, zachodniopomorskie
za nocleg od
65 PLN
liczba miejsc
14

O nas

Naturalne Gospodarstwo Ogrodnicze mieści się w lewobrzeżnej części Szczecina. Oferta obiektu to 12 miejsc noclegowych w pokojach 2-osobowych. Ponadto gospodarstwo udostępnia również pole namiotowe, przy którym zorganizowane jest pełne zaplecze sanitarne. Pokoje posiadają aneksy kuchenne, łazienki i są wyposażone w telewizję. W łazience na gości czeka jacuzzi. Dodatkowo udostępniona jest w pełni wyposażona kuchnia i klimatyczna sala kominkowa. Goście mogą skorzystać z ogrodowej altany i odpoczywać na świeżym powietrzu. Naturalne Gospodarstwo Ogrodnicze ma w swojej ofercie także wyżywienie, istnieje możliwość zamówienia posiłków na cały dzień.

Obiekt działa według praw natury, gospodarze uprawiają tu różnego rodzaju warzywa i owoce, piękne i kolorowe kwiaty, mają hodowlę drobiu oraz posiadają 3 strusie Emu. Życie i zwracanie baczniejszej uwagi na naturę i przebiegające w niej procesy i zmiany pozwala człowiekowi na relaks i dostrzeżenie wielu pomijanych wcześniej szczegółów. Miejscem wyjątkowo odpowiednim do wypoczynku w rytmie natury i bliższego obcowania z przyrodą jest Naturalne Gospodarstwo Ogrodnicze. W obiekcie organizowane są warsztaty pracy twórczej, malarskie i rzeźbiarskie plenery, kameralne pogaduszki przy grillu oraz inne ciekawe i kulturalne spotkania. Można nauczyć się np. malować doniczki i kolorować oraz ozdabiać ceramikę.

Niedaleko obiektu znajduje się Dworzec PKP Szczecin Żelechowa. W sąsiedztwie jest piekarnia i sklep spożywczy. 15 minut od obiektu zlokalizowany jest park i zabytkowy kościół Matki Bożej Ostrobramskiej.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje2 osobowe665/osoba
podobne w okolicy
Andromeda Dom Studencki ZUT Szczecin
za nocleg od 17 PLN
~2.8 km
Apartamenty SEDINUM
za nocleg od 30 PLN
~3.8 km
Eskulap - Pokoje Gościnne
za nocleg od 50 PLN
~6.1 km
Hostel Szwejk
za nocleg od 27 PLN
~6.2 km
agroturystyka w okolicy
Gospodarstwo Agroturystyczne Borzysławiec
za nocleg od 40 PLN
~11.9 km
Agroturystyka w Trzynastu Dębach
za nocleg od 24 PLN
~15.4 km
Agroturystyka U Koperka
za nocleg od 35 PLN
~16.6 km
noclegi w okolicy
Mieszkania Pracownicze U Szermierzy
za nocleg od 40 PLN
~7.1 km
Pokoje Gościnne Na Słonecznej
za nocleg od 40 PLN
~8.8 km
Zajazd Pod Lipami
za nocleg od 65 PLN
~9.1 km
Usługi Hotelarskie Orion
za nocleg od 32 PLN
~9.6 km