Ośrodek Wypoczynkowo-Sanatoryjny Sobótka

Ośrodek Wypoczynkowo-Sanatoryjny Sobótka
Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 600 215 170
adres
ul. Sienkiewicza, Świnoujście, zachodniopomorskie
za nocleg od
65 PLN
liczba miejsc
170

O nas

Ośrodek Wypoczynkowo-Sanatoryjny Sobótka zaprasza wszystkich wypoczywających do skorzystania z naszej bazy noclegowej znajdującej się zaledwie 250 m od Bałtyku. Do Państwa dyspozycji oddajemy pokoje 1 – 3-osobowe z łazienkami, a także apartamenty z balkonem wyposażone w TV, lodówkę, czajnik oraz telefon. Na terenie całego obiektu dostęp do internetu Wi-Fi. W naszym ośrodku oferujemy również kompleksowe zabiegi obejmujące kosmetykę, odnowę biologiczną, a także rehabilitacyjną. W ofercie OW Sobótka znajdziecie Państwo również hydromasaże, kabinę parową, kąpiele solankowe, a także masaże. Oferujemy również bogaty pakiet zabiegów takich jak inhalacje, okłady borowinowe, naświetlanie promieniami podczerwonymi czy elektroterapię. Nasza bogata oferta SPA obejmuje zarówno najpopularniejsze zabiegi, jak i autorskie programy zadowalające każdego klienta. 

Świnoujście jest jedynym miastem w Polsce położonym aż na 44 wyspach. Jednocześnie stanowi jeden z ważniejszych ośrodków sanatoryjnych oraz uzdrowiskowych, którego atrakcyjność potęguje najbardziej wysunięty punkt na północny – zachód kraju. Przez miasto przepływa rzeka Świna, która nadała miejscowości swoją nazwę. Spośród wszystkich 44 wysp, tylko 3 są zamieszkałe, a pozostałe objęte obszarami chronionymi. Przez centrum miasta biegnie Promenada, będąca jedną z głównych atrakcji wypoczywających tu kuracjuszy. Jest ona również miejscem różnych wydarzeń kulturalnych, spotkań ze znanymi osobami czy koncertów i przedstawień. Symbolem Świnoujścia jest wiatrak o nazwie „Stawa Młyny”, będący znakiem nawigacyjnym, ale także obiektem wciąż żywym w wielu podaniach i legendach. Jedna z nich głosi, że okłady błotne oraz kąpiele w tym miejscu powodują odmłodnienie ciała. Miasto to posiada również bogatą historię oraz wiele zabytków zachowanych głównie z XVII-XX wieku. Nad rzeką Świną znajduje się zespół fortów wchodzących w skład twierdzy Świnoujście, gdzie najsłynniejszym z nich jest Fort Anioła, którego budowla wzorowana jest na rzymskim zamku Świętego Anioła. W Świnoujściu znajduje się również najwyższa w Polsce oraz jedna z najwyższych na świecie latarnia morska. Pochodząca z 1854 roku budowla w całości wykonana z cegły, obecnie udostępniona jest zwiedzającym.    

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
apartamentyosobowe254-520/apartament
pokoje2 osobowe160-260/pokój
pokoje3 osobowe195-345/pokój
pokoje4 osobowe260-440/pokój

W cenie noclegu: śniadanie.

Pokoje

Pokoje z łazienkami, z balkonami.

W pokojach TV-SAT, bezprzewodowy dostęp do internetu (Wi-Fi).

Apartamenty

W apartamencie: lodówka, telefon.

Obiekt

Na terenie obiektu parking strzeżony.

Na terenie obiektu także ogród, SPA & Wellness.

Zabiegi

Baza zabiegowa obejmuje: fizjoterapię, elektroterapię, hydroterapię, laseroterapię, magnetoterapię, balneoterapię, sollux, kinezyterapię, kapsułę SPA.

Oferujemy specjalistyczne zabiegi: na twarz, na ciało.

Centrum SPA&Wellness: w naszym centrum mogą Państwo zrelaksować się w wielofunkcyjnej saunie, skorzystać z łaźni tureckiej połączonej z natryskami szkockimi lub wybrać program w kapsule SPA. Proponujemy Państwu szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych na ciało, twarz i okolicę oczu z wykorzystaniem firmowych urządzeń najnowszej generacji.

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy pakiety kosmetyczne, pakiety weekendowe, turnusy z odnową biologiczną oraz odchudzające. Każdy pakiet jest wcześniej konsultowany z wykwalifikowanym personelem.

Imprezy i konferencje

Sale konferencyjne z profesjonalnym wyposażeniem.

Doskonale organizujemy: przyjęcia okolicznościowe, sympozja, seminaria, szkolenia, kursy, konferencje.

Atrakcje w obiekcie

Dla aktywnych boisko do siatkówki, sala gimnastyczna.

Dla dzieci plac zabaw.

Atrakcje w pobliżu

Dla aktywnych: korty tenisowe, boisko sportowe.

Gastronomia

Nasza specjalność to kuchnia tradycyjna, polska.

Na specjalne życzenie dania wegetariańskie.

Do dyspozycji gości: bar, kawiarnia.

Położenie

Do morza 200 m.

W pobliżu: Park Zdrojowy, amfiteatr.

Zapraszamy

Organizujemy i zapraszamy na: wczasy indywidualne, wczasy rodzinne, turnusy rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych, wczasy odchudzające.