Noclegi Przy Skansenie Taboru Kolejowego

UWAGA! Aby uzyskać bezpłatny dostęp do pełnych danych teleadresowych sprawdzonych ofert ( noclegi ) pobierz naszą darmową aplikację mobilną.

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
703 400 440, 708 477 500
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 662 589 694
adres
m. Chabówka, małopolskie
za nocleg od
25 PLN
liczba miejsc
25

O nas

Nasz Skansen Taboru Kolejowego w Chabówce oferuje Państwu wiele atrakcji i komfortowe noclegi na terenie samego Skansenu. Jest to więc wygodna opcja dla wszystkich, którzy chcą zwiedzić obiekt i udać się na wycieczkę pociągiem – wszystkie atrakcje są w zasięgu ręki.

Obiekt posiada 25 miejsc noclegowych, a oprócz tego pomieszczenia ogólnodostępne, z których mogą korzystać wszyscy Goście. Spokojnie można przyrządzić sobie smaczne posiłki, bowiem udostępniamy dla Państwa kuchnię. Jest salka konferencyjna wyposażona w rzutnik z ekranem. Za dopłatą może także skorzystać z sali kominkowej. Skansen dysponuje grillem i miejsce na ognisko, co stwarza ciekawe możliwości spędzenia wieczoru z pysznymi grillowanymi daniami i pieczoną kiełbaską. Samochód można spokojnie postawić na udostępnianym przez nas bezpłatnym parkingu. Jest także możliwość korzystania z dostępu do sieci wi-fi (bezpłatnie).

Skansen Taboru Kolejowego posiada pokoje 2-, 3- i 4-osobowe. W standardzie turystycznym bez łazienek oferujemy jeden pokój dla dwóch osób, dwa pokoje dla trzech osób i jeden dla czterech. Mamy również jeden pokój turystyczny z łazienką dla czterech osób oraz trzy pokoje dla trzech osób w podwyższonym standardzie z łazienką. Wszystkie pomieszczenia posiadają telewizory LCD. W ofercie podwyższonego standardu znajdują się jeszcze talerze, szklanki, sztućce oraz ręczniki.

W Chabówce mogą Państwo zaplanować sobie urlop pełny atrakcji. W skansenie znaleźć można najliczniejszą kolekcję eksponatów związanych z historią kolejnictwa na naszych ziemiach. Są tu lokomotywy, parowozy, żurawie, pługi, wagony czy inne tabory specjalne. Oferujemy także wystawę, z której dowiemy się o historię kolei. Oprócz poznawania „teorii”, można także doświadczyć historii na własnej skórze. Przejazd pociągiem retro to atrakcja dla wszystkich, bez wglądu na wiek. Zabytkowy pociąg oferuje trasę z Chabówki do Kasiny Wielkiej, jak i inne ciekawe podróże w ramach Projektu Małopolskie Szlaki Turystyki Kolejowej. Bardziej wymagający Goście mogą skorzystać z wynajmu taboru i indywidualnej wycieczki do Mszany Dolnej czy Zakopanego. 

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje2 osobowe60-100/pokój
pokoje3 osobowe90-150/pokój
pokoje4 osobowe100-200/pokój

Pokoje

Niektóre pokoje: z łazienkami.

W pokoju: TV-LCD.

Obiekt

Do dyspozycji gości: kuchnia z pełnym wyposażeniem, świetlica, sala kominkowa, bezprzewodowy internet (Wi-Fi).

Na terenie obiektu: parking.

Na terenie obiektu także: miejsce na ognisko.

Atrakcje w obiekcie

Dla dzieci: plac zabaw.

Zapraszamy

Organizujemy przejazdy pociągami retro prowadzonymi zabytkowymi parowozami i elektrowozami