Zespół Dworski Hotel Sarmata ***

adres
ul. Zawichojska, Sandomierz, świętokrzyskie
za nocleg od
112 PLN
liczba miejsc
127

O nas

W dawnym zespole dworskim Strużyńskich znajduje się obecnie wyjątkowe miejsce na mapie noclegowej Sandomierza. Odbudowany w latach 2002-2009 obiekt to piękny, trzygwiazdkowy Hotel Sarmata. Nie tylko nazwą, ale także wystrojem nawiązuje do dawno minionego dworskiego klimatu. Dodatkowo dzięki kuchni specjalizującej się w regionalnych, tradycyjnych specjałach można poznać smak sarmackiej kuchni. Hotel Sarmata to idealne miejsce dla osób szukających nietuzinkowego wypoczynku z dala od zgiełku miasta. Bogactwo tradycji połączonej z nowoczesnymi rozwiązaniami hotelowymi sprawia, że każdy odnajdzie tutaj coś dla siebie.

Osoby odwiedzające Hotel Sarmata mają możliwość skorzystania z jednego ze 127 miejsc noclegowych. Do dyspozycji gości są pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami oraz jeden apartament dla 3 osób. W pokojach znajdują się: radio, TV LCD, sejf, telefon oraz Wi-Fi. Znajdują się one nie tylko w budynku głównym, ale także w oficynie oraz dworku. Ponadto goście mają możliwość skorzystania z restauracji gotowej przyjąć 80 osób oraz pięknej winiarni na 50 miejsc. Organizując w obiekcie konferencję lub bankiet można skorzystać z sali mieszczącej 150 osób, natomiast sala szkoleniowa przygotowane jest na przyjęcie 40 osób.

Ponadto odwiedzający mają możliwość skorzystania z różnych hotelowych atrakcji: taras słoneczny, jacuzzi, sucha sauna, letni ogródek, a także plac zabaw dla najmłodszych gości. Wszystko to razem sprawia, że każdy odnajdzie w Hotelu Sarmata nie tylko niepowtarzalny klimat, ale otrzyma możliwość spędzenia czasu w wybrany przez siebie sposób. Nasz obiekt to także idealny punkt, z którego można rozpoczynać zwiedzanie nie tylko pięknego Sandomierza, ale także całej urokliwej okolicy.

Sandomierz to wyjątkowe miasto położone pośród sadów pełnych jabłoni oraz moreli, a jego historia sięga blisko tysiąca lat. To centrum tętniącego życiem kulturalnym i turystycznym województwa świętokrzyskiego. Warto także pamiętać, że region ten jest objęty programem Green Velo, stanowiąc tym samym prawdziwy raj dla rowerzystów. Hotel Sarmata przyjmie w swojego progi i ugości zgodnie z sarmackim zwyczajem. W pięknym, odnowionym dworze częstując staropolskimi przysmakami oraz wybornym winem.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
apartamenty2 osobowe300-360/apartament
apartamenty3 osobowe360-450/apartament
apartamenty4 osobowe450-510/apartament
pokoje1 osobowe200-250/pokój
pokoje2 osobowe240-360/pokój

Dodatkowe informacje: ceny zależne od liczby osób, ceny zależne od rodzaju pokoju, ceny zależne od rodzaju apartamentu/mieszkania, ceny zależne od terminu pobytu (sezonu).

W cenie noclegu: śniadanie w formie szwedzkiego stołu, dostęp do internetu, parking, podatek VAT.

Oferujemy atrakcyjne zniżki dla grup zorganizowanych.

podobne w okolicy
Sandomiria
za nocleg od 70 PLN
~0.2 km
Noclegi Krępianka
za nocleg od 50 PLN
~0.3 km
Dom Na Sandomierskiej Skarpie
za nocleg od 38 PLN
~0.6 km
hotele w okolicy
Ośrodek Architektury i Humanistyki
za nocleg od 40 PLN
~0.5 km
Obiekt Hotelarski - Restauracja Sonata
za nocleg od 90 PLN
~13.1 km
noclegi w okolicy
Kwatera Prywatna Słoneczne Ustronie
za nocleg od 30 PLN
~1.2 km
Noclegi u Zuzi
za nocleg od 50 PLN
~1.5 km
Dobry Czas
za nocleg od 50 PLN
~1.8 km
Dom Wycieczkowy Centrum Zdrowia SALUS
za nocleg od 30 PLN
~2.0 km