Royal Camp

Royal Camp
Telefon
698 30...
za nocleg od
47 PLN
liczba miejsc
42
adres
Chałupy, pomorskie

O nas

Chałupy to mała i bardzo klimatyczna miejscowość leżąca na początku Półwyspu Helskiego. Chałupy słyną z doskonałych warunków do kitesurfingu i windsurfingu, jakie panują na Zatoce Puckiej. To miejscowość, gdzie jest również wiele szkół i ośrodków nauki sportów wodnych, więc można tu przyjechać nawet jeśli nigdy wcześniej nie miało się styczności z surfingiem. Mimo swoich niewielkich rozmiarów Chałupy mają zróżnicowaną ofertę noclegową.

Interesująca propozycją zakwaterowania jest Royal Camp, czyli możliwość wynajmu kempingowych przyczep o wysokim standardzie. Przyczepy są bardzo dobrze wyposażone, mają aneksy kuchenne oraz łazianki i może się w nich zakwaterować 6 osób. Goście mają do dyspozycji łóżko małżeńskie, rozkładane łóżko oraz łóżko piętrowe, każda przyczepa posiada również przestronny przedsionek. Na zamykanym na noc darmowym parkingu jest 8 miejsc postojowych dla samochodów osobowych. Obok obiektu mieści się płatny parking miejski. W ośrodku Royal Camp przyjmowani są goście ze zwierzętami domowymi. Obiekt znajduje się tuż nad Zatoką Pucką.

Chałupy to miejscowość numer 1 dla surferów i windsurferów, są tu liczne ośrodki i szkoły. W miejscowości nie brakuje lokali gastronomicznych, w których można smacznie, pysznie i niedrogo zjeść. Interesującą propozycją może być wycieczka rowerowa, na przykład biegnącą przez Półwysep Helski malowniczą trasą prowadzącą z Helu do Pucka.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
przyczepy kempingowe6 osobowe7280/przyczepa

Ceny na kempingu - informacja dodatkowa

Przyczepy kempingowe w pełni wyposażone, z łazienkami i aneksami kuchennymi.

Obiekt

Na terenie obiektu parking.

Atrybuty / atuty

Obiekt
akceptacja zwierząt
Każda łazienka wyposażona w natrysk i umywalkę, każdy pokój ma własną łazienkę.
Rekreacja
sporty wodne
Na kempingu znajdują się szkoły windsurfingowe oraz kitesurfingowe. Oferują lekcje grupowe, indywidualne oraz wypożyczenie sprzętu.
Widok
widok na morze
Parking jest bezpłatny, naziemny, niemonitorowany z możliwością zamykania na noc. Parking może pomieścić 8 pojazdów, jest tylko i wyłącznie dla gości... pokaż więcej
Oferta dla
grupy

Ważne informacje

Pobliskie miejscowości

Władysławowo ~5.8 km

Poszukiwane miejsca w okolicy

- Stacja Kolejowa Chałupy ~ 2.01 km
- Kościół Św. Anny we Władysławowie ~ 2.21 km