Pensjonat Panorama

UWAGA! Aby uzyskać bezpłatny dostęp do pełnych danych teleadresowych sprawdzonych ofert ( noclegi ) pobierz naszą darmową aplikację mobilną.

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 600 215 170
adres
ul. Na Łazy, Korbielów, Krzyżowa, śląskie
za nocleg od
35 PLN
liczba miejsc
38

O nas

W województwie śląskim położona jest wioska Korbielów. W samym centrum znajduje się pensjonat Panorama. Zlokalizowany jest 150 metrów od głównej drogi, dzięki czemu wypoczywające tu osoby mają zagwarantowany spokój i ciszę. Dodatkowo obiekt znajduje się na wzgórzu, skąd roztacza się piękny widok na otaczające wioskę góry. Pod wzgórzem rośnie bujny, zielony las. W obiekcie można skorzystać z noclegu w pokoju dwuosobowym lub pokoju przygotowanym dla 3-6 osób. Pokoje są przestronne, posiadają balkony z pięknymi widokami oraz łazienki. W ośrodku istnieje możliwość korzystania z kuchni gazowej. Do dyspozycji Goście jest także sala kominkowa, z której można bezpłatnie korzystać do godziny 22:00. Pod budynkiem znajduje się bezpieczny parking, a na terenie całego obiektu jest dostępny bezprzewodowy internet wi-fi. Goście mogą także korzystać z orbitreka oraz ping-ponga. Miejscowość jest znana przede wszystkim z tego, że działa w niej jeden z większych ośrodków narciarskich w kraju – Ośrodek narciarski Pilsko. Działa tu 4-osobowa kolej krzesełkowa, także 2-osobowe krzesełko oraz wyciąg talerzykowy i podwójny orczykowy. Warto wiedzieć, że jest to drugi pod względem wysokości ośrodek w Polsce (najwyżej położony jest Kasprowy Wierch). Działa tu jedna z kilkunastu w całej Polsce czarna trasa. W pobliżu jest też snowpark. Niedaleko można skorzystać z drugiego ośrodka – Kolei Baba. Oprócz sportów zimowych, można tu także skorzystać z pieszych tras turystycznych. Przez miejscowość przebiega kilka szlaków, w tym żółty z Sopotni Wielkiej, prowadzący przez Łabysówkę, Wierch jabłonki aż do Przyborowa. Kolejnym jest niebieski szlak wychodzący z samej wioski, którym dojdziemy do Przełęczy Przysłopy. Z Korbielowa wybiega też szlak zielony, wiodący przez Halę Miziową do Sopotni Wielkiej. Z Pilska wiedzie żółty szlak, którym dojdziemy do przełęczy pod Beskidem Krzyżowskim i Głównego Szlaki Beskidzkiego. Jest też czarny szlak z Przełęczy Jałowieckiej Północnej, którym dotrzemy do Przełęczy Glinne przez Magurkę czy Krzyżówki.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
apartamenty5 osobowe2150-200/apartament
pokoje2 osobowe470-80/pokój
pokoje3 osobowe2105-120/pokój
pokoje4 osobowe140-160/pokój

Pokoje

Pokoje z łazienkami. W pokojach: balkon, TV, czajnik bezprzewodowy, bezprzewodowy dostęp do internetu (Wi-Fi).

Położenie

Obiekt położony jest w centrum miasta.

Zadowoleni klienci o nas


Bardzo dobre miejsce do wypoczynku, duże przestronne pokoje, bardzo mili gospodarze, jeżdżę tam od kilku lat i bardzo polecam. nie wyobrażam sobie że choć raz w roku nie pojade do Panoramy