Obiekt Noclegowy Oscar

Telefon
698 30...
adres
ul. Mickiewicza, Sandomierz, świętokrzyskie
za nocleg od
50 PLN
liczba miejsc
25

O nas

Hotel Oscar znajduje się niemal w sercu Sandomierza, około 10 minut pieszego spaceru od malowniczego zabytkowego rynku, na którym zawsze tętni życie. Budynek Hotelu połączony jest z Restauracją, do której prowadzi osobne wejście. Niepozorna miejska architektura obiektu, kryje w sobie przestronne pokoje, do których zapraszamy gości z całej Polski. Przyjmujemy wycieczki do 25 osób. Dysponujemy pokojami jedno i dwuosobowymi, a także apartamentem 2-osobowym. W pokojach znajdą Państwo wszystko, czego potrzeba do komfortowego wypoczynku. Wygodne łóżka, przestronną szafę, a nawet biurko z krzesłem. Z powodzeniem można więc znaleźć tutaj azyl do pracy. Dysponujemy szybkim łączem internetowym Wi-Fi, dzięki któremu można być w stałym kontakcie z bliskimi czy szefostwem firmy i spokojnie pracować na laptopie. W pokojach znajduje się również telewizor, co umożliwia organizowanie sobie wieczornych seansów filmowych. Dużym udogodnieniem są również łazienki przy każdym pokoju w ramach jednego skrzydła. Zapewnia to wygodę i dużą dozę intymności. Łazienki wyposażone są w natryski i toaletę, znajduje się w nich również umywalka oraz duże lustro.

Pobyt w naszym hotelu polecamy również na imprezy integracyjne. Niewielka firma znajdzie tu nocleg i dobrą zabawę. W sali restauracyjnej organizujemy zabawy taneczne. Do dyspozycji gości jest przestronny bar, a na zewnątrz przy wejściu od strony Hotelu znajduje się ogródek. Jednym słowem jest to idealne miejsce na zorganizowanie firmowej imprezy. Restauracja oferuje gościom również pełne wyżywienie: śniadania, obiady i kolacje. Można spróbować lokalnych specjałów lub zakosztować w tradycyjnej polskiej kuchni. Do dyspozycji gości udostępniamy bezpłatny parking.

Świetna lokalizacja hotelu sprzyja spacerom na pobliską starówkę, a także do parku miejskiego, gdzie można zrelaksować się na łonie natury. W Sandomierzu można podziwiać kościół św. Jakuba, Bramę Opatowską czy zamek. Średniowieczny układ urbanistyczny miasta jest perłą architektoniczną, którą warto zobaczyć. Znajduje się tu również Zbrojownia Rycerska Ziemi Sandomierskiej, gdzie można poznać historię rycerstwa od początków miasta, czyli XIII wieku. Niezapomnianą atrakcją może być rejs po Wiśle flisackim statkiem rzecznym, w trakcie którego flisacy snują legendy i opowieści o tym historycznym mieście.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje1 osobowe780-100/pokój
pokoje2 osobowe7100-150/pokój

Pokoje

Pokoje z łazienkami.

W pokojach: TV, bezprzewodowy dostęp do internetu (Wi-Fi).

Obiekt

Na terenie obiektu parking bezpłatny.

Imprezy i konferencje

Doskonale organizujemy: przyjęcia okolicznościowe.

Gastronomia

Oferujemy bogate menu.

Atrybuty / atuty / ważne informacje

Rodzaj oferty
pokoje jednoosobowe
pokoje dwuosobowe
Oferta dla
grupy
pary
single
podobne w okolicy
noclegi w okolicy

Poszukiwane miejsca w okolicy

- Sąd Rejonowy w Sandomierzu ~ 153 m
- Dom Pomocy Społecznej Sandomierz ~ 180 m
- Cmentarz Katedralny w Sandomierzu ~ 463 m
- Kościół Św. Józefa w Sandomierzu ~ 552 m
- Cmentarz Żydowski w Sandomierzu ~ 555 m
- Kościół Św. Pawła Apostoła w Sandomierzu ~ 789 m
- Cmentarz Świętopawelski w Sandomierzu ~ 833 m
- Wąwóz Świętej Królowej Jadwigi ~ 985 m
- Muzeum Okręgowe w Sandomierzu ~ 990 m
- Kościół Chrystusa Króla Jedynego Zbawiciela Świata w Sandomierzu ~ 1.11 km
- Kościół Podwyższenia Krzyża Świętego w Sandomierzu ~ 1.19 km
- Szpital Specjalistyczny Ducha Świętego w Sandomierzu ~ 1.60 km
- Cmentarz Krukowski w Sandomierzu ~ 1.90 km
- Kościół Matki Bożej Częstochowskiej w Sandomierzu ~ 2.33 km
- Kościół Matki Bożej Królowej Polski i Św. Jana Kantego w Sandomierzu ~ 2.76 km