Pola namiotwe Jarosławiec

 • Pod Dębem Moduły, Domki Drewniane i Pokoje
  ceny od
  30 PLN
  za nocleg
  Jarosławiec
  liczba opinii: 5
  liczba miejsc: 89
  Zapraszamy do naszego obiektu, który oferuje noclegi w piętrowych modułach mieszkalnych, drewnianych domkach oraz pokojach z własnymi łazienkami lub wspólnymi łazienkami na korytarzu. Oferujemy także pole namiotowe. Na terenie obiektu parking. Do plaży 200 m.
 • Pokoje Gościnne U Gosi
  ceny od
  30 PLN
  za nocleg
  Jarosławiec
  liczba miejsc: 80
  Witam zapraszam do naszego ośrodka położonego w samym centrum Jarosławca,200m od morza.Oferujemy komfortowo wyposażone pokoje 2, 3 i 4-osobowe z łazienkami.Okolica to w szczególności morze, ale także piękne jeziora i wiele ciekawych miejsc do zobaczenia.

 • Ośrodek Wczasowy Zakątek
  ceny od
  38 PLN
  za nocleg
  Jarosławiec
  liczba opinii: 1
  liczba miejsc: 50
  Posiadamy domki letniskowe 3, 4 i 5 osobowe oraz pole namiotowe z pełnym węzłem sanitarnym. Posiadamy kuchnię z wyposażeniem, łazienki, dzieciom przygotowaliśmy plac zabaw. Akceptujemy w naszym ośrodku zwierzęta.
 • Pole Namiotowe Perełka
  ceny od
  30 PLN
  za nocleg
  Jarosławiec
  Mamy pole namiotowe z pełnym zapleczem sanitarnym i domki letniskowe z łazienkami dla 2, 3 i 4 osób. Zapraszamy także z przyczepami kempingowymi. Znajdujemy się w centrum, a do plaży jest od nas 200 m.
 • Ośrodek Wypoczynkowy Na Klifie
  Jarosławiec
  Nocleg w pokojach 2, 3, 4, 5-osobowych z łazienkami lub na polu namiotowym. Restauracja serwuje całodzienne wyżywienie. Na terenie ośrodka znajduje się parking, miejsce na ognisko, basen oraz plac zabaw. Do zejścia na plażę 50 m.