Kwatery pracownicze Busko-Zdrój

 • Noclegi Pasturka
  ceny od
  30 PLN
  za nocleg
  Pasturka
  liczba miejsc: 11
  Pokoje 2 i 3-osobowe w osobnym skrzydle domu mieszkalnego, z niezależnym wejściem. Do dyspozycji gości: łazienka, aneks kuchenny. W pokojach: TV. Domek 6-osobowy, wolnostojący. Na domek składa się: 2 pokoje 3-osobowe z łazienkami, w pełni wyposażony aneks kuchenny. W domku: TV.
 • Agroturystyka J.M. Bębenek
  ceny od
  30 PLN
  za nocleg
  Skowronno Górne
  liczba opinii: 10
  liczba miejsc: 50
  Bardzo dziękujemy gospodarzom za bardzo miły pobyt. i odpoczynek. To miejsce naprawdę godne polecenia rodzinom z dziećmi, ale nie tylko. Klimatycznie, uroczo, c... - Dzikowscy
Noclegi dla pracowników w kwaterach - Busko-Zdrój

Zakwaterowanie w kwaterach pracowniczych w miejscowości Busko-Zdrój to tania opcja noclegowa już od 20 złotych za dobę. Warto wybrać ustronnie położone Skowronno Górne, Pasturkę, Solec-Zdrój czy Sielec. Obiekty oferują przede wszystkim pokoje 2 i 3-osobowe z dostępem do łazienki oraz kuchni. Duże grupy pracowników mogą uzgadniać ceny promocyjne.

Dlaczego warto odwiedzić Park Zdrojowy?

Założony w XIX wieku park zdrojowy to centralna część miejscowości. W parku znajduje się budynek Łazienek oraz Sanatorium Marconi. Miejsce jest odwiedzane przez kuracjuszy, ale także spacerowiczów z uwagi na alejki z ławeczkami oraz muszlę koncertową i Aleję Gwiazd. Możemy tam spotkać pamiątkowe odlewy upamiętniające muzyków związanych z Międzynarodowym Festiwalem Muzycznym im. Krystyny Jamroz.