Zdrowie
Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Widok
Forma płatności
Oferta dla

Noclegi Białogóra - oferta noclegu w Białogórze i okolice

Nocleg w Białogórze

Białogóra to wspaniałe miejsce na nocleg nad morzem. W ofercie noclegowej Białogóra posiada duży wybór kwater prywatnych (¼ wszystkich obiektów). Rozmieszczone są one na terenie całej miejscowości, ale w pobliżu ul. Lubiatowskiej jest największe ich skupisko. Ulica ta położona jest w zachodniej części Białogóry, skąd najbliżej do plaży. Z tego też powodu w okolicy jest także wiele pensjonatów, domków letniskowych i ośrodków wypoczynkowych. Turyści, którzy poszukują zacisznego miejsca noclegu, powinni wybrać obiekty położone za ul. Szkolną – znajdują się tu pokoje gościnne, kilka pensjonatów w pobliżu ul. Słonecznej i kwatery prywatne. Prywatność i komfort wypoczynku oferują także domki letniskowe, których duży wybór jest w pobliskich wioskach (Lubiatowo, Lubkowo, Kopalino).

Białogóra - Kaszuby

Kaszubska wieś letniskowa położona na Pomorzu na Wybrzeżu Słowińskim. Miejscowość usytuowania dogodnie dla turystów – 1 km od wybrzeża Bałtyku i 1 km od jeziora Babnica, w pobliżu rezerwatu Wierzchucińskie Błota i Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Dawna osada rybacka, której korzenie sięgają XV w., od lat 60-tych ubiegłego stulecia rozwija się jako baza turystyczna. Na odcinku plaży w pobliżu Białogóry działa kąpielisko a Morze Bałtyckie na tym odcinku ma płytkie, długie i łagodne wejście do wody. Białogóra leży w pobliżu drogi wojewódzkiej nr 213, między Łebą (45 km) a Władysławowem (36 km), w pobliżu Jeziora Żarnowieckiego (10 km) i Dębek (20 km).

Białogórskie pejzaże – rezerwat i nadbałtyckie wybrzeże

W Białogórze do piaszczystej plaży prowadzi oświetlona promenada wydzielona dla pieszych i rowerzystów. Miejscowość znajduje się na terenie rezerwatu przyrody należącego do Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, gdzie rozciągają się wydmy porośnięte lasem, a także ciekawe odmiany roślin - aż 80 gatunków. W Białogórze mieści się również stadnina koni wraz z ośrodkiem hodowli rasy Traken. Stadnina oferuje naukę jazdy konnej oraz jazdę rekreacyjną dla początkujących i zaawansowanych jeźdźców. Podczas wizyty w Białogórze warto udać się nad Jezioro Żarnowieckie (10 km), które posiada dużą infrastrukturę turystyczną i oferuje spływy kajakowe (do morza) oraz rejsy statkiem (widok na ruiny polskiej elektrowni atomowej). W pobliżu znajduje się również wieża widokowa Kaszubskie Oko o wysokości 44 m, z której rozciąga się malowniczy widok na okolice. W Białogórze można wziąć udział w wydarzeniach kulturalnych oraz cyklicznych imprezach, takich jak: Plażowe Mistrzostwa Budowniczych i Letnia Zabawa Biegowa.

Często zadawane pytania dotyczące noclegów w Białogórze

 • Gdzie w Białogórze znajdę najtańszy nocleg?

  Najniższe ceny w Białogórze ma domek letniskowy "Milagro Baltico". Przenocujesz tam już za jedyne 25 złotych.
 • Który nocleg w Białogórze znajduje się najbliżej centrum?

  Najbliżej centrum Białogóry znajduje się pensjonat "Pensjonat Mijamar".
 • Który hotel w Białogórze ma najwięcej miejsc noclegowych?

  Najwięcej miejsc w Białogórze oferuje domek letniskowy "Morska Kraina Komfortowe Domy, Pokoje Gościnne Wittenberg". Umożliwia zakwaterowanie 136 osób.
 • Ile propozycji noclegów znajdę w Białogórze?

  Białogóra to miasto w którym znajdziesz około 88 noclegów.
 • Która oferta w Białogórze ma najlepsze opinie?

  Największym uznaniem wśród gości cieszy się domek letniskowy "Morska Kraina Komfortowe Domy, Pokoje Gościnne Wittenberg".