Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla

Noclegi w pobliżu Wystawy kinder niespodzianek w Stegnie

Wystawa kinder niespodzianek w Stegnie

Stegna to wyjątkowa miejscowość w województwie pomorskim, która cieszy się sporą popularnością wśród turystów. Przyjeżdżają tutaj zarówno młodzi ludzie ze znajomymi, małżeństwa w podeszłym wieku, jak i rodziny z małymi dziećmi. Każdy znajdzie tutaj z pewnością atrakcje dla siebie. Stegna to miejscowość, która słynie przede wszystkim z plaży i miejscowego kąpieliska. Nie są to jednak jedyne atrakcje, które możemy tu zobaczyć, wyjątkowym miejscem jest Wystawa kinder niespodzianek.

Powrót do dzieciństwa i doskonała rozrywka dla dzieci

Jedną z bardziej nietypowych atrakcji Stegny jest wystawa kinder niespodzianek. Jest to największa w Europie kolekcja, która jest własnością pana Macieja Wojtalewicza. Posiada on kilka tysięcy figurek pochodzących z tej popularnej, słodkiej przekąski dla dzieci. Najstarsza zabawka pochodzi z 1976r. Znajdziemy tutaj zarówno nowoczesne zabawki, jak i pierwsze prototypy niewielkich zabawek tej znanej firmy. Warto wybrać się tam nie tylko z dzieckiem, dla którego będzie to olbrzymia atrakcja. Dorośli oglądając tą wystawę również mają z tego widoku wiele przyjemności - któż z nas nie kolekcjonował kiedyś figurek z kinder niespodzianki? Jest to więc świetny sposób na przypomnienie sobie tamtych wspaniałych lat. Kinder niespodzianka to naprawdę kultowa już słodycz, która od wielu lat gości na polskich stołach. Warto więc na chwilę cofnąć się w czasie i obejrzeć najciekawsze eksponaty związane z tym słodyczem.

Informacja dla turystów

Wystawa kinder niespodzianek w Stegnie jest udostępniona dla zwiedzających w Gminnym Ośrodku Kultury, który jest zlokalizowany przy ul. Gdańskiej 60. Można ją oglądać przez całe wakacje, czyli w okresie od początku lipca do końca sierpnia. To właśnie wtedy turystów w Stegnie jest najwięcej, a ta wystawa stanowi bardzo ciekawą atrakcję dla każdego przybysza. Warto więc zwrócić na nią uwagę, jeśli wybieramy się w te rejony Polski.

Opłata za zwiedzanie tak ciekawej wystawy jest naprawdę niewielka - bilet wstępu kosztuje jedynie 3 zł za osobę. W przypadku grup zorganizowanych istnieje możliwość uzyskania dodatkowej obniżki cen biletów.

Polecane obiekty w pobliżu Wystawy kinder niespodzianek w Stegnie