Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla

Noclegi w pobliżu Bulwaru Radiowej Jedynki w Stegnie

Bulwar Radiowej Jedynki w Stegnie

Wakacje w Stegnie są kojarzone przede wszystkim z błogim wypoczynkiem na plaży. Przebywając w tej wyjątkowo atrakcyjnej turystycznie miejscowości położonej nad morzem warto jednak zobaczyć lokalne ciekawe miejsca. Jednym z nich jest Bulwar Radiowej Jedynki.

Gdzie znajduje się Bulwar i jak do niego trafić?

Bulwar Radiowej Jedynki to jedno z najchętniej odwiedzanych przez turystów miejsc w Stegnie. Sprzyja temu wyjątkowo korzystna lokalizacja - jest on położony w stosunkowo niewielkiej odległości od portu rybackiego. W bliskim sąsiedztwie Bulwaru znajdują się także najpopularniejsze zejścia na plażę o numerach 66 i 68. Przebywając w Stegnie po prostu nie da się ominąć tego miejsca.

Dobre miejsce na spacer

Bulwar Radiowej Jedynki to doskonałe miejsce do spacerów nie tylko latem. Warto wybrać się w to miejsce także wtedy, gdy przyjeżdżamy do Stegny o innych porach roku. Nie da się ukryć, że widok z Bulwaru jest naprawdę imponujący - możemy tutaj podziwiać przepiękne Morze Bałtyckie. Wiele osób wybiera odpoczynek w tym miejscu także ze względów zdrowotnych - niewielka odległość od morza powoduje, że powietrze jest tutaj wyjątkowo czyste a także bogate w cenny dla zdrowia jod. Warto więc wybrać się tu na spacer.

Odpoczynek na ławeczce

Do spędzania czasu na Bulwarze Radiowej Jedynki zachęcają również tutejsze ławeczki. Turyści upodobali sobie szczególnie dwie z nich. Noszą one nazwy związane z najpopularniejszą rozgłośnią w Polsce - Pierwszym Programem Polskiego Radia. Przebywając w Stegnie na Bulwarze możemy więc rozsiąść się na ławeczce o nazwie "Sygnały Dnia" czy "Lato z radiem". Jest to niewątpliwie ciekawy sposób na przyciągnięcie turystów, jak i powód, dla którego Bulwar Radiowej Jedynki jest bardzo popularny w tej rozgłośni radiowej.

Wstęp na Bulwar Radiowej Jedynki

Turyści wybierający się w to miejsce mogą odwiedzać ten słynny w Stegnie bulwar o każdej porze roku i o dowolnej porze. Wstęp jest całkowicie bezpłatny. To sprawia, że Bulwar Radiowej Jedynki stanowi doskonałe miejsce spotkań nie tylko dla zakochanych, ale także dla wszystkich przybywających w te okolice. Mieszkańcy Stegny, jak i turyści bardzo chętnie spacerują po bulwarze, który jest nie tylko miejscem spotkań, ale i miejscem wielu wydarzeń w sezonie.

Polecane obiekty w pobliżu Bulwaru Radiowej Jedynki w Stegnie