Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla
Wakepark Bydgoszcz

Noclegi w pobliżu Wakepark Bydgoszcz

Wakepark Bydgoszcz

Turyści goszczący w Bydgoszczy, którzy lubią aktywnie spędzać czas, z pewnością powinni odwiedzić Wakepark znajdujący się 2 km od centrum Bydgoszczy. Wakepark to niezwykłe miejsce, gdzie na odwiedzających czekają liczne atrakcje. Miejsce znajduje się w jednym z największych w Polsce parków, a mianowicie w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku "Myślęcinek".

Wypoczynek na sportowo

Wakepark w Bydgoszczy składa się z plaży, letniego baru, dwóch stoisk do siatkówki i namiotu na około 500 osób. Największą atrakcją tego miejsce jest wyciąg, który został zainstalowany na brzegu stawu. Przypinając do nóg deskę, można na jeziorze wykonywać liczne akrobacje, które podniosą adrenalinę i zapewnią niesamowite przeżycia. Na miejscu można wynająć sobie sprzęt do pływania za dodatkową opłatą. Co roku w tym miejscu odbywają się różne zawody w ewolucjach na deskach wodnych. Takie wydarzenia przyciągają prawdziwe tłumy zapalonych miłośników sportów wodnych i kibiców.

Wodne atrakcje

Jezioro bydgoskie jest idealnym miejscem do uprawiania wakeboardingu, o czym przekonało się wielu amatorów tego sportu. Jest to idealna alternatywa dla ludzi lubiących uprawiać zimowe sporty wyczynowe, narciarstwo czy jazdę na snowboardzie. To letnia alternatywa, która może tak samo cieszyć jak zimowe sporty. Wyciąg w wakeparku jest nowoczesnym systemem firmy Sesitec. System ten jest niezawodny i odporny na uszkodzenia. Każdy kto będzie chciał spróbować jazdy na desce na wodzie, otrzyma również kamizelkę i kask ochronny, tak by był odpowiednio zabezpieczony. Miło spędzą tu czas amatorzy aktywności na wolnym powietrzu, jak i całe rodziny.

Godziny otwarcia i cennik

Wakepark jest czynny codziennie w godzinach 9.00 – 20.00

Ceny biletów

  • Dni powszednie 9:00-15:00 – 1 slot 15 min 25 zł
  • Dni powszednie 15:00-20:00 – 1 slot 15 min 35 zł
  • Sobota, niedziela i święta 1 slot 15 min 35 zł
  • sobota, niedziela 150 zł
  • karnet miesięczny – nieograniczona ilość slotów w ciągu miesiąca 400 zł
  • karnet sezonowy – nieograniczona ilość slotów w przez cały sezon 1500 zł

Więcej szczegółowych informacji na stronie http://wakeparkbydgoszcz.pl/

Polecane obiekty w pobliżu Wakepark Bydgoszcz