Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla
Tropicana Aquapark w Mikołajkach

Noclegi w pobliżu Tropicana Aquapark w Mikołajkach

Tropicana Aquapark w Mikołajkach

Stolica polskiego żeglarstwa – Mikołajki – ma także alternatywną formę wypoczynku w razie pogody niezbyt zachęcającej do przebywania nad wodami okolicznych jezior i na świeżym powietrzu. Park Wodny Aquatropikana otwarty w Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach to możliwość zabawy dla dzieci i dorosłych pod dachem, dostępna nie tylko dla gości hotelowych, ale też dla osób z zewnątrz.

Atrakcje Parku Wodnego

Park Wodny Aquatropikana daje możliwość skorzystania m.in. z basenu sportowego o długości 25 metrów, basenu rekreacyjnego ze sztuczną falą pozwalającą na wygodne pływanie nawet osobom niezaawansowanym w utrzymywaniu się na wodzie, basen letnio-zimowy, w którym można poznać zalety hydromasażu polecanego dla osób cierpiących na bóle mięśni, a także basenu – rzeki oraz brodzika dla dzieci.

Poza typowymi atrakcjami wodno-basenowymi park Aquatropikana dysponuje także szerokim zakresem usług spa. Można odpocząć tutaj w wodach jacuzzi z leczniczymi mieszankami: borowinową – wspomagającą leczenie zapaleń układu kostnego, mięśniowego oraz stawowego, jodowo-bromową – znakomicie pielęgnującą skórę, pomagającą też w problemach z nadmiernym wydzielaniem potu, a także z mieszanką morską – wspierającą m. in. w radzeniu sobie z problemami górnych dróg oddechowych.

Osoby odwiedzające Aquatropikanę mogą także skorzystać z różnych saun, które zyskują coraz większą popularność w Polsce wzorem krajów skandynawskich. Sauny fińska i parowa, z dodanymi nutami zapachowych olejków wpływają bowiem znakomicie na stan skóry i ogólne samopoczucie, pozwalają także w szybkim tempie poradzić sobie z kwasem mlekowym w mięśniach po nadmiernym wysiłku fizycznym. Aby dopełnić procesu regeneracji ciała można także skorzystać z jaskini śnieżnej lub solnej, tężni solankowych polecanych przy problemach z drogami oddechowymi, a w okresie letnim z basenów zewnętrznych z biczami wodnymi, które idealnie masują mięśnie.

Informacje dla zwiedzających

Godziny otwarcia: codziennie 8:00 – 21:00

Cennik dla gości spoza hotelu:

  • dorośli - 30 zł/ 1,5 godziny
  • dzieci do lat 14 - 15 zł/ 1,5 godziny (za okazaniem legitymacji)
  • za każde rozpoczęte następne pół godziny - dopłata 5 zł od osoby
  • dzieci do lat 4 wstęp nieodpłatny
  • osoby zameldowane w hotelu - wstęp nieodpłatny

Polecane obiekty w pobliżu Tropicana Aquapark w Mikołajkach