Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla

Noclegi w pobliżu Spiskiej Krainy-parku rozrywki w Niedzicy

Spiska Kraina-park rozrywki w Niedzicy

Zwiedzanie i wyjazdy turystyczne często kojarzą się – zwłaszcza najmłodszym – z dość nudnymi i mało ciekawymi atrakcjami, na czele z podziwianiem starych budowli albo zwiedzaniem muzeów. Jednak rodzinne wycieczki wcale nie muszą tak wyglądać, a jedynym urozmaiceniem nie musi być już wyjście na basen lub do wesołego miasteczka. Dowodem na to jest chociażby park zabaw i rozrywki w Niedzicy – Spiska Kraina.

Miejsce dla każdego

Chociaż sama nazwa może sugerować, że to miejsce przeznaczone głównie dla dzieci, to świetnie będą się tam też bawić ich rodzice, nastolatkowie, studenci, a także bardziej rozrywkowi dziadkowie i babcie. Spiska Kraina to ogrom przeróżnych atrakcji, parki linowe o różnych trudnościach trasy, pola i plansze do paintballu, parki miniatur, planetarium 3D, kino XD i 9D, bungee, tor pontonowy, dmuchane zjeżdżalnie, zamki, ścianki wspinaczkowe. Wymieniać można bez końca, a sama Spiska Kraina czynna jest przez cały rok.

Na starszych gości czeka restauracja połączona z regionalną karczmą, dlatego w czasie gdy najmłodsze pociechy doskonale się bawią, dorośli mogą odpocząć, zjeść pyszny tradycyjny obiad, a nawet skosztować niepowtarzalnego smaku podhalańskich browarów.

Zabawa i bezpieczeństwo

Nad tym, aby dzieci bawiły się bezpiecznie i by nie stała się im krzywda, czuwają nie tylko rodzice, ale i starannie dobrany oraz wykwalifikowany personel. Na terenie parku nie brakuje również doświadczonych animatorów, którzy zajmą się dziećmi i przeprowadzą przez kolejne atrakcje. Teren jest całodobowo monitorowany. Kupując jeden bilet można do woli korzystać z większości dostępnych atrakcji nawet przez cały dzień, ponieważ nie ma żadnego godzinnego limitu.

Cennik wejściówek

Najkorzystniej wybrać opcję biletu rodzinnego, który kosztuje 40 zł, 60 zł lub 80zł w zależności od liczby osób (1 dorosły i 1 dziecko, 2 dorosłych i 1 dziecko lub 2 dorosłych i 2 dzieci). Z taką wejściówką można wejść bez ograniczeń do między innymi Małpiego Gaju, dwóch parków linowych, na tor pontonowy, zamki dmuchane i do parku miniatur. Dodatkowo trzeba zapłacić za paintball (20 zł za 30 minut), planetarium 3D (10 zł), park linowy z trasą Janosik (25 zł) oraz do kina XD i 9D (12 zł). Park otwarty jest przez cały tydzień w stałych godzinach od 9:00 do 18:00. Więcej informacji uzyskać można na stronie https://spiskakraina.pl

Polecane obiekty w pobliżu Spiskiej Krainy-parku rozrywki w Niedzicy