Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla
Sankostrada w Krynicy-Zdrój

Noclegi w pobliżu Sankostrady w Krynicy-Zdrój

Sankostrada w Krynicy-Zdrój

Sakonstrada to jedna z najbardziej lubianych i najczęściej odwiedzanych nie tylko przez dzieci atrakcji Krynicy-Zdroju. Jest to czynny przez cały rok tor saneczkowy, pozwalający na przeżycie niezapomnianej przygody, którą będzie się wspominać przez całe życie.

Lokalizacja i charakterystyka

Sankostrada zlokalizowana jest na szczycie góry „Iwonka” i jest jednym z najdłuższych w Polsce torem saneczkowym. Długość całej trasy wynosi ponad 1 km. Saneczki osiągają prędkość 40 km/h, mniej odważni jednak mogą ją kontrolować zgodnie z własnymi preferencjami. Ciekawą ofertą godną uwagi są zjazdy nocne. Trudno wyobrazić sobie coś bardziej ekscytującego niż pędzenie ze szczytu góry w ciemnościach. Ta atrakcja jest preferowana szczególnie przez osoby, które cenią sobie przypływ adrenaliny i dreszczyk emocji. Trzeba jednak podkreślić, że zjazd saneczkami jest w pełni bezpieczny, odpowiedni nawet dla dzieci.

Dużą sympatią turyści obdarowują stadko alpak, które zamieszkują stok w pobliżu sankostrady. Te sympatyczne zwierzęta mają „uśmiechnięty” wyraz twarzy, który wszystkim poprawia nastrój. Obecnie dużym zainteresowaniem cieszą się imprezy firmowe, integracyjne oraz ogniska, które odbywają się na szczycie sankostrady po jej zamknięciu. Coraz częściej zdarzają się tu również organizowane wieczory kawalerskie, panieńskie czy urodziny. Dziennie sankostradę odwiedzają setki, a może nawet tysiące turystów, nic jednak dziwnego - takich atrakcji w Polsce nie ma zbyt wiele, a ta jest jedną z najdłuższych.

Sankostrada- szalona zabawa zabawa dla każdego

Wbrew pozorom, sakostrada nie jest atrakcją skierowaną tylko dla dzieci. Podczas zjazdu saneczkami można podziwiać nieprawdopodobnie pięknie widoki, roztaczające się ze szczytu. Dzieci z pewnością będą zachwycone szaloną zabawą, a rodzice cudownymi krajobrazami. To świetne miejsce do spędzenia miło czasu z rodziną.

Cennik i godziny otwarcia

Bilety można nabyć w cenie: pojedynczy zjazd 6 zł, trzy zjazdy 16. 50 zł, 5 zjazdów 25 zł, 10 zjazdów 45 zł. Zjazd grupy powyżej 20 osób to koszt 4 zł za jeden bilet. Sankostrada czynna jest codziennie od 10:00 do 18:00, a w okresie wakacyjnym do 20:00.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej www.sankostrada.pl

Polecane obiekty w pobliżu Sankostrady w Krynicy-Zdrój