Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla
Planetarium w Sopocie

Noclegi w okolicy Planetarium w Sopocie

Planetarium w Sopocie

Planetarium w Sopocie to jedna z ciekawszych atrakcji, którą warto odwiedzić podczas wypoczynku nas polskim morzem. Sopockie planetarium jest pierwszym tego typu obiektem na północy.

Między gwiazdami

Planetarium w Sopocie oferuje możliwość „podróży w kosmos”. Jest też miejscem, gdzie można dowiedzieć się wielu ciekawych faktów na temat kosmosu. Pokazy dostosowywane są do wymagań publiczności. Oferowane seanse składają się z dwóch części. Pierwsza z nich to symulacja spaceru po wieczornym niebie, który prowadzony jest na żywo. Drugą część seansu stanowi projekcja filmu multimedialnego na temat aktualnych trendów kosmicznych. Planetarium oferuje również pomoc w organizacji lekcji z astronomii dla nauczycieli i wychowawców.

Istnieje możliwość organizacji pokazu wyjazdowego. Wymagania planetarium to tylko miejsce do rozłożenia mobilnej kopuły mogącej pomieścić do 30 osób, a wiec pomieszczenie o wymiarach 5mx6mx3,2m. Cena takiego pokazu uzależniona jest od liczby uczestników i odległości od Trójmiasta.

Obecnie planetarium nie posiada stałej siedziby, ale można wybrać się podróż w kosmos, za pomocą specjalnej kopuły. Więcej informacji na stronie https://planetariumsopot.wixsite.com/planetarium

Polecane obiekty w okolicy Planetarium w Sopocie