Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla
Lunapark Rozewska

Noclegi w pobliżu Lunaparku Rozewska

Lunapark Rozewska

Lunapark znajduje się przy ul. Rozewskiej w Jastrzębiej Górze, czyli urokliwej polskiej wsi letniskowej. Warto wiedzieć, że jest to najbardziej wysunięta na północ miejscowość w naszym kraju. Przyciąga turystów wieloma atrakcjami, a także aż trzema kąpieliskami.

Atrakcje w lunaparku

Lunapark Rozewska to doskonałe miejsce dla całych rodzin z dziećmi. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie, bowiem nie brakuje rozrywki zarówno dla starszych, jak i mniejszych dzieci. Wielką atrakcją jest np. łańcuchowa karuzela, całkiem szybka, a na dodatek bardzo wysoka oraz zawijana przez pracowników. Nie brakuje tu również bardzo ekstremalnych karuzeli oraz różnych innych emocjonujących atrakcji.

Warto między innymi udać się do mrocznego zamku strachu. Oczywiście jest to atrakcja dla osób o mocnych nerwach. Taki zamek z pewnością spodoba się nastolatkom. Warto udać się do niego razem z przyjaciółmi i wspólnie stawić czoła własnym lękom. Oprócz tego znajduje się tu również pałac śmiechu, czyli miejsce, w którym można odreagować po strachu związanym z zamkiem. Świetną rozrywką są również elektryczne samochodziki, które pozwalają ścigać się z przyjaciółmi i wyobrazić sobie, że jest się kierowcą.

W lunaparku nie brakuje również dmuchanych zjeżdżalni dla najmłodszych. Poza tym zorganizowano tu również punkty gastronomiczne. Wyprawa do lunaparku nie może zakończyć się bez popcornu i waty cukrowej. Smakołyki te są uwielbiane nawet przez starszych. Istotne jest to, że lunapark ten jest całkowicie bezpieczny, posiada ważne certyfikaty oraz odpowiedzialną i przeszkoloną kadrę. Można zatem bez obaw przyjść tu ze swoimi pociechami. Możliwe, że także dorośli znajdą tu coś dla siebie i choć na chwilę przeniosą się do dziecięcych lat.

Polecane obiekty w pobliżu Lunaparku Rozewska