Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla

Noclegi w okolicy Parku Wodnego Wilkasy

Park Wodny Wilkasy

Park Wodny Wilkasy umiejscowiony w tej atrakcyjnej i popularnej miejscowości turystycznej to doskonała alternatywa na bardziej pochmurny dzień lub zmęczenie spowodowane aktywnością na jeziorze w trakcie pływania żaglówkami. Wybudowany w trakcie zaledwie kilkunastu miesięcy, stał się kolejnym obiektem tego miasta przyciągającym odwiedzających je gości i promującym aktywność fizyczną wśród mieszkańców.

Wodne zabawy

Ten nowoczesny obiekt rekreacyjno-sportowy powstał w ekspresowym tempie i od samego początku przyciąga licznie nie tylko mieszkańców, ale też turystów przybywających do krainy wielkich jezior. Park Wodny Wilkasy został wybudowany przy publicznym gimnazjum stanowiąc wraz z salą gimnastyczną jeden kompleks sportowy dla młodzieży. Poza atrakcjami wodnymi park oferuje także skorzystanie z urządzeń na siłowniach: jednej ogólnej i drugiej przeznaczonej typowo dla kobiet ceniących sobie zajęcia fitness pozwalające zadbać o sylwetkę.

Główna niecka basenowa w Parku Wodnym Wilkasy ma cztery tory pływackie o długości 16 metrów i dwa tory o długości 25 metrów, pozwalające na aktywne trenowanie pływania. Poza typowym basenem sportowym, zadbano także o stworzenie atrakcji wodnych: sztucznej rzeki, jacuzzi, dwóch saun – suchej i parowej oraz największej atrakcji dla dzieci: liczącej aż 30 metrów zjeżdżalni. Wśród innych atrakcji parku można skorzystać także z kręgielni i stołu bilardowego oraz ścianki wspinaczkowej czy minibasenu z fontannami w kształcie żółwia i żaby, w której nawet małe dzieci mogą swobodnie przyzwyczajać się do rekreacji w wodzie.

Co szczególnie istotne – Park Wodny Wilkasy jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, a także wyjątkowo przyjazny dla rodzin z małymi dziećmi, które według najnowszych badań już w wieku trzech miesięcy mogą korzystać z przyjemności basenowych pod opieką rodziców.

Godziny otwarcia i cennik

Parku Wodny Wilkasy otwarty jest codziennie w godz. 8.00 – 22.00

Ceny biletów:

  • poniedziałek – piątek: normalny 10 zł/godz., ulgowy 6 zł/godz.
  • sobota – niedziela i święta: normalny 15 zł/godz., ulgowy 10 zł/godz.

Szczegółowe informacje na www.parkwodnywilaksy.ugg.pl

Polecane obiekty w okolicy Parku Wodnego Wilkasy