Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla
WakePark w Giżycku

Noclegi w pobliżu WakeParku w Giżycku

WakePark w Giżycku

Giżycko to znane i lubiane miasto na Mazurach. Jego popularność wynika głównie ze wspaniałej lokalizacji, która umożliwia korzystanie z licznych akwenów wodnych. Tu jednak mamy coś więcej. Bogata oferta turystyczne zapewnia klimatyczny wypoczynek w ośrodkach wczasowych, smaczną kuchnię, w okolicznych restauracjach oraz atmosferę, której pozazdrościć może nie jedne nadmorski kurort. Spędzenie majówki w tym miejscu to niesamowite przeżycie dla całej rodziny. W Giżycku znajdziemy również wiele atrakcji, a jedną z najchętniej odwiedzanych jest tutejszy WakePark. W samym sercu Mazur, na jeziorze Popówka Mała znajduje się wyciąg do wakeboard’u i nart wodnych.

Zabawa na wodzie

Wszyscy turyści, którzy chcą zaszaleć na wodzie, powinni odwiedzić to miejsce. Dwa wyciągi o długości 220 i 180 metrów to wspaniała zabawa, którą dostosować możemy do własnych umiejętności i preferencji. Narty wodne i wake to podstawowa oferta w tym miejscu. Dodatkowo dłuższy wyciąg zaopatrzony jest w przeszkody, które urozmaica nasz czas, a sama atrakcja zapewni nam ekstremalne emocje. Trening w tym miejscu to wspaniała zabawa i rozgrzewka przed sezonem.

Odnajdą się tu zarówno amatorzy jak i profesjonaliści. Doskonała zabawa dostosowana jest do naszych umiejętności, a możliwość zoptymalizowania prędkości zapewnia wszystkim bezpieczeństwo. Bez względu na wiek, śmiało można wyruszyć do Giżycka, by spróbować tej wyjątkowej przygody.

Pamiętajmy, że to nie jedyna atrakcja jaka czeka na nas w tych okolicach. Mazurskie wody w pobliżu Giżycka zapewniają możliwość uprawiania kajakarstwa, spróbowania swoich sił na żaglach i wiele innych rozrywek. Tu nuda nam nie groźna, a w połączeniu ze spokojną atmosferą miasta, zabawa gwarantuje udany urlop.

Cennik

Koszt korzystania z WakeParku waha się od 45 złotych za godzinę zabawy do 220 złotych, w zależności od pory dnia i wybranej opcji. Dostęne są także całodniowe karnety w cenie od 180 złotych za 5 godzin, do 1800 złotych za cały sezon pływania na wake boardzie.

Więcej informacji pod adresem http://e-wakeboard.pl/miejscowki/wakepark-gizycko/

Polecane obiekty w pobliżu WakeParku w Giżycku