Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla

Noclegi w pobliżu Parku Wieloryba w Rewalu

Park Wieloryba w Rewalu

Park Wieloryba w Rewalu to ogromna i niezwykle popularna atrakcja, łącząca w sobie doskonałą zabawę i przyjemną naukę. To miejsce, którym zachwycone będą nie tylko dzieci, ale także dorośli. Każdy znajdzie tutaj coś ciekawego dla siebie. Mnogość atrakcji sprawia, że nie sposób się tutaj nudzić, a pobyt w tym miejscu wspomina się wiele lat. Każdy, kto decyduje się na spędzenie wakacji czy urlopu nad naszym polskim morzem zdecydowanie powinien odwiedzić Park Wieloryba, stworzony z myślą o dzieciach, ale fascynujący w równym stopniu dorosłych.

Największe atrakcje

Park podzielony jest na cztery sekcje, różniące się między sobą tematyką. Możemy tutaj obejrzeć ogromne wieloryby, mrożące krew w żyłach rekiny, a także ponad 100 modeli innych ryb. Naprawdę jest co oglądać. Największym modelem jest płetwal błękitny, którego długość sięga aż 35 metrów. Podczas wycieczki po Parku Wieloryba można poznać wiele ciekawostek na temat morskiego życia ryb i ssaków. To niezwykle edukacyjne doświadczenie. Największą sympatią dzieci darzą krainę piratów i papug, w której czeka na nich prawdziwa moc niepowtarzalnych atrakcji. Nie zabraknie różnorodnych niespodzianek, które najmłodsi przyjmą z uśmiechem na ustach. Obok Parku funkcjonuje też plac zabaw, na którym najmłodsi mogą bawić się bez ograniczeń.

Park Wieloryba – miejsce na idealny urlop

Wizyta w Parku Wieloryba to doskonały pomysł na spędzenie niezapomnianego czasu z rodziną. Warto wygospodarować sobie nieco czasu, by jak największą jego ilość móc poświęcić na zwiedzanie tego wyjątkowego miejsca. Każdy, kto tutaj przybywa, jest zachwycony ilością atrakcji, jakie czekają tutaj na przybywających turystów. Każdego dnia Park odwiedzają setki, jeśli nie tysiące osób, oczywiście najwięcej w sezonie letnim.

Cennik i godziny otwarcia

Park Wieloryba otwarty jest codziennie od 10:00 do 18:00. Bilety można nabyć w cenie: bilet normalny 26 zł, bilet ulgowy 20 zł, bilet rodzinny dla trzech osób 65 zł, bilet rodzinny czteroosobowy 79 zł. Bilet ulgowy przysługuje osobom poniżej 18 roku życia, studentom oraz emerytom.

Więcej informacji na temat Parku Wieloryba można zleźć na stronie internetowej: www.parkwieloryba.pl

Polecane obiekty w pobliżu Parku Wieloryba w Rewalu