Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla
Park Linowy w Stegnie

Noclegi w pobliżu Parku Linowego w Stegnie

Park Linowy w Stegnie

Niektórzy preferują spokojny wypoczynek, inni zaś wolą spędzać czas aktywnie. Dla tych, którzy lubią wysiłek fizyczny połączony z mnóstwem dobrej zabawy, doskonałą propozycją na spędzenie wolnego popołudnia jest park linowy w Stegnie. To wspaniała rozrywka zarówno dla dorosłych, jak i dla rodzin z dziećmi - trasy są bowiem podzielone na te łatwiejsze, odpowiednie dla najmłodszych, jak i bardziej skomplikowane - dla amatorów mocnych wrażeń. Łączna długość wszystkich dostępnych tras to ponad czterysta metrów. Park linowy to świetny pomysł na spędzenie czasu wtedy, gdy znudzi nam się chwilowo wypoczywanie nad morzem, plażowanie i zwiedzanie kolejnych zabytków. To gwarancja niezapomnianych wrażeń i możliwość przeżycia ciekawej przygody.

Charakterystyka obiektu

Park powstał w 2010 roku. Posiada on sześć tras - każda z nich ma inny stopień trudności, można więc bez problemu znaleźć coś dla siebie. Dodatkowo, specjalnie dla najmłodszych, wybudowany został plac zabaw z mnóstwem kolorowych atrakcji, z których największą stanowi niezaprzeczalnie piracki statek, nieprzerwanie wzbudzający zachwyt wśród dzieci. Kolejną z atrakcji jest basen wypełniony piłkami.

Pod okiem profesionalisty

Nad bezpieczeństwem uczestników zabawy czuwają profesjonalni, wykwalifikowani instruktorzy - wszelkie obawy o bezpieczeństwo są więc zupełnie nieuzasadnione. Każdy z uczestników przechodzi ponadto krótkie szkolenie, wyjaśniające, w jaki sposób należy zachowywać się podczas wspinaczki i pokonywania przeszkód, otrzymuje również komplet profesjonalnego, używanego w alpinizmie sprzętu. Trasy parku posiadają odpowiednie certyfikaty, potwierdzające ich odpowiednie przygotowanie i zabezpieczenie.

Oprócz wspinaczki

Na terenie parku znajduje się również bar - po skończonej zabawie można więc zregenerować swoje siły smacznym i pożywnym posiłkiem, skosztować smakowitych gofrów, albo też po prostu napić się ciepłej kawy czy też herbaty.

Dostepność

Godziny otwarcia:

  • 9 - 20 - w lipcu i sierpniu
  • 11- 18 w pozostałe miesiące (w soboty i niedziele)

Ceny:

  • Trasa dla najmłodszych 20 zł – 5 przejść
  • Trasa mała 25 zł – 1 przejście
  • Trasa niska 25 zł – 1 przejście
  • Trasa średnia 30 zł – 1 przejście
  • Trasa tyrolkowa 30 zł – 1 przejście
  • Trasa duża 35 zł – 1 przejście

Strona internetowa: http://www.parkimierzeja.pl

Polecane obiekty w pobliżu Parku Linowego w Stegnie