Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla
Park Linowy w Okunince

Noclegi w pobliżu Parku Linowego w Okunince

Park Linowy w Okunince

Ciekawym przystankiem na urlopowej mapie jest park linowy, który znajduje się w znanej wielu wczasowiczom miejscowości – Okuninka. Na terenie parku znajduje się wiele tras, które różnią się nie tylko długością, ale także stopniem trudności. Władze kompleksu postanowiły go przygotować dla turystów w każdym wieku.

Różnorodne trasy

Na terenie parku znajdują się trzy trasy wspinaczkowe, które dostosowano tak, aby były możliwe do przejścia przez odwiedzających park. Pierwsza trasa umiejscowiona półtora metra nad ziemią przeznaczona jest dla najmłodszych dzieci. Co ważne cały tor ogrodzony jest siatką na wypadek upadku dziecka. Kolejną trasą jest ta przeznaczona dla starszych dzieci. Jest ona już sporo trudniejsza i wymaga większej sprawności fizycznej. Oczywiście nie jest to tor przeszkód, ale miejsce zabawy, więc nie trzeba obawiać się, czy dziecko poradzi sobie z poruszaniem wewnątrz tej trasy.

Najtrudniejsza trasa przeznaczona jest dla nastolatków, a także dorosłych osób. Specjalnie dla nich tor umieszczono 19 metrów nad ziemią, tak aby móc poczuć dreszcz emocji w czasie poruszania się. Nie trzeba jednak obawiać się upadkiem, ponieważ i ten tor został w profesjonalny sposób zabezpieczony.

Podstawowe informacje dla turystów

Ceny biletów do parku nie są wygórowane oraz zależą od wybranej trasy. Koszt wejściówki na trasę dla dzieci wynosi 20 złotych, dla starszych pociech 25 złotych, a dla najstarszych odwiedzających 30 złotych. Dodatkowo zorganizowane wycieczki mogą liczyć na rabat w wysokości 5 złotych na bilecie, co obniża koszt tego typu rozrywki.

W okresie letnim park linowy otwarty jest od godziny 9:00 aż do zmierzchu. Więcej szczegółów znajduje sie na stronie internetowej parku: http://www.park-linowy.eu/index.php?var=parkBiale.

Polecane obiekty w pobliżu Parku Linowego w Okunince


Byłeś tam? Podziel się wrażeniami!