Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla
Jezioro Białe w Okunince

Noclegi w pobliżu Jeziora Białego w Okunince

Jezioro Białe w Okunince

Miejsc urlopowych w Polsce jest wiele, niektóre z nich są stale oblegane w sezonie letnim, a niektóre co roku witają niewielu turystów. Nasza ojczyzna obfituje w wiele ciekawych i niedrogich miejsc. Jedną z takich lokacji jest Jezioro Białe w Okunince, które swoimi walorami może konkurować z dużo bardziej znanymi miejscami wypoczynkowy.

Jezioro Białe

Najważniejszym atutem tego miejsca jest krystalicznie czysta woda, która według norm europejskich klasyfikowana jest do grupy pierwszej. Nie można również zapomnieć o piaszczystych plażach, które swoim gorącym piaskiem przyciągają na wakacyjny urlop. Fani kąpieli słonecznych również nie mają na co narzekać, ponieważ Jezioro Białe znajduje się w najbardziej nasłonecznionej części kraju, co przekłada się na fakt, że woda we wspomnianym akwenie jest po prostu idealna do kąpieli. Jej temperatura o kilka stopni przekracza statystyki krajowe, przez co będzie odpowiednia dla małych dzieci, które nie mogą spędzać wielu godzin w zimnej wodzie, którą kojarzyć możemy, chociażby z wód polskiego morza.

Kolejnym atutem tego terenu jest dobrze rozwinięta baza gastronomiczna. Jeśli chodzi o kulinarną infrastrukturę Jeziora Białego znajduje się tutaj wiele miejsc, które oferują dania w różnych cenach, przez co są odpowiednie dla mniej zamożnych urlopowiczów. Dzięki temu wakacje tutaj mogą spędzić wszyscy.

Komunikacja

Co równie ważne Jezioro Białe jest dobrze skomunikowane, co znacznie ułatwia podróżowanie. Turyści mieszkający niedaleko mogą skorzystać z sieci autobusów, dzięki którym wygodnie i bezproblemowo dostaną się na okoliczne plaże. Co ważne kąpielisko Jeziora Białego jest strzeżone przez grupę ratowników wodnych, którzy czuwają nad bezpieczeństwem kąpiących się turystów.

Polecane obiekty w pobliżu Jeziora Białego w Okunince


Byłeś tam? Podziel się wrażeniami!