Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla
Jazda konna w Okunince

Noclegi w pobliżu stadniny koni w Okunince

Jazda konna w Okunince

Ciekawym pomysłem na spędzenie choć części urlopu jest skorzystanie z ofert różnego rodzaju instytucji oferujących rozrywkę. Jedną z mniej znanych firm tego typu są stadniny koni, które można znaleźć niedaleko miejscowości turystycznych. Może się wydawać, że jazda konna jest wymagającym sportem, jednak również amatorzy mogą spróbować swych sił w jeździectwie.

Stadnina w Okunince

Osoby spędzające urlop nad Jeziorem Białym powinny się zainteresować stadniną koni w Okunince, czyli miejscowości turystycznej położonej blisko wcześniej wspomnianego akwenu. Stadnina może pochwalić się posiadaniem wielu rasowych koni, które często widuje się na pokazach na całym świecie. Największą zaletę stadniny jest udostępnianie zwierząt do jazdy na wyznaczonym terenem, który jest bezpieczny zarówno dla zwierząt, jak i mniej doświadczonych jeźdźców. Ci najbardziej początkujący mogą skorzystać z lekcji instruktażowych, gdzie pod okiem doświadczonego jeźdźca będą mogli rozpocząć przygodę z tym wspaniałym sportem.

Ceny

Stadnina oferuje bilety wstępu w różnej cenie. Najtańsze, upoważniające do jazdy po ujeżdżalni to koszt niewiele ponad 20 złotych, co daje nam możliwość godzinnego obcowania ze zwierzęciem. Bardziej doświadczeni jeźdźcy mogą zakupić godzinowe bilety, które umożliwiają im poruszanie się po terenie wokół stadniny. Stadnina w Okunince oferuje również karnety 10 – godzinne, które upoważniają do jazdy na terenie ośrodka.

Najmłodsi mogą skorzystać z oferty specjalnie dla nich przygotowanej, a mianowicie: jazdy pod stałą opieką instruktora, który będzie prowadził zwierzę i pilnował, aby nic nie stało się dzieciom. To szczególnie ciekawa oferta dla rodzin z gromadką pociech, które będą mogły spędzić wiele godzin na świetnej zabawie.

Wakacje ze zwierzętami

Stadnina oferuje też pensjonat dla koni. Osoby, które w czasie urlopu nie chcą się rozstać z własnym wierzchowcem mogą zakupić miesięczny pobyt zwierzęcia na terenie kompleksu, gdzie będzie on pod stałą opieką wykwalifikowanych pracowników ośrodka. Cena takiej usługi w tym kompleksie wynosi 400 złotych.

Stadnina koni nad Jeziorem Białym oferuje wiele atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i małych dzieci, które pod okiem ekspertów będą mogły rozpocząć swoją jeździecką przygodę.

Polecane obiekty w pobliżu stadniny koni w Okunince


Byłeś tam? Podziel się wrażeniami!