Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla
Park Linowy w Kudowie Zdroju

Noclegi w pobliżu Parku Linowego w Kudowie Zdroju

Park Linowy w Kudowie Zdroju

Idealnym miejscem do wypoczynku i aktywnego spędzania czasu jest Kudowa Zdrój. To niezwykłe miejsce na mapie Polski, gdzie można zadbać o swoje zdrowie i miło wypocząć. Na turystów czeka tu wiele atrakcji, a wśród nich na szczególną uwagę zasługuje Park Linowy.

Miejsce dla aktywnych

To miejsce wprost stworzone dla miłośników wrażeń i adrenaliny oraz ludzi szukających aktywnej formy wypoczynku. Będą się w nim dobrze bawić dorośli i dzieci. Park Linowy w Kudowie Zdroju jest połączony z Parkiem Rozrywki. Można więc korzystać z wszystkich możliwych atrakcji w jednym miejscu.

Park dzieli się na park linowy junior i zwykły park linowy. Park junior jest przeznaczony dla maluchów, zaś zwykły park dla dorosłych i starszych dzieci. W parku linowym junior nad bezpieczeństwem dzieci mogą czuwać rodzice, gdyż tory do przejścia są położone dosyć nisko. Poza tym są w nim wszystkie bariery asekuracyjne, podobnie jak w parku dla dorosłych. Zwykły park linowy jest przeznaczony dla miłośników wysokości, gdyż mosty linowe są rozwieszone wysoko pomiędzy drzewami. Przejście takiego toru jest ekstremalnym przeżyciem.

Dodatkowe atrakcje

Na terenie całego kompleksu można też skorzystać z wielu innych ciekawych atrakcji. Z pewnością maluchy zafascynuje Mega Zjeżdżalnia ze Spidermanem czy tor na którym można pojeździć gokartami. Ciekawym miejscem jest też Żyroskop, czyli symulator lotów. Do atrakcji można zaliczyć dmuchane kule, trampoliny, euro-bungee, mega piłkarzyki czy paintball. Dużą popularnością cieszy się również dmuchana ścianka wspinaczkowa oraz Byk Rodeo Ferdek, na którym można poszaleć.

Informacje dla turystów

W maju i czerwcu we wszystkie słoneczne weekendy park czynny jest od 12:00 do 18:00, w sezonie wakacyjnym od 10:00 do 21:00.

Cennik:

  • Park Rozrywki: 30 zł
  • Park Linowy Junior: 20 zł
  • Park Linowy: ulgowy 25 zł, normalny 30 zł, przejście z instruktorem + 30 zł

Więcej szczegółów można znaleźć pod adresem http://parkrozrywki.net.pl/

Polecane obiekty w pobliżu Parku Linowego w Kudowie Zdroju