Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla
Park Linowy Tatry w Białce Tatrzańskiej

Noclegi w pobliżu Parku Linowego Tatry w Białce Tatrzańskiej

Park Linowy Tatry w Białce Tatrzańskiej

W Białce Tatrzańskiej przy ulicy Środkowej 179 znajduje się Park Linowy Tatry. To miejsce, w którym można spędzić aktywnie czas i poćwiczyć koordynację, nie rezygnując z dobrej zabawy. W Parku Linowym znajdują się trzy trasy o różnym poziomie trudności, z których mogą korzystać osoby w różnym wieku. To przyjemna i ciekawa forma spędzenia wolnego czasu dla całej rodziny.

Trasy dostępne w Parku Linowym

Trasa „Leśnych Ludków” - jest przygotowana z myślą o najmłodszych. Trasa jest w pełni bezpieczna, bowiem została osłonięta siatkami, dzięki czemu nie można wypaść. Drogę „Leśnych Ludków” mogą pokonać nawet 4-letnie dzieci. Podczas pokonywania trasy dzieci muszą zmierzyć się z kilkoma przeszkodami znajdującymi się pomiędzy siedmioma domkami. Dodatkowo na trasie znajduje się zabezpieczona siatką kolejka tyrolska.

Trasa Adventure - jest przygotowana z myślą o osobach zaczynających swoją przygodę z parkami linowymi. Na trasie na śmiałków czeka 11 przeszkód, są one usytuowane kilka metrów nad ziemią. Po pokonaniu przeszkód można zjechać kolejką tyrolską, która mierzy blisko 60 m.

Trasa Extreme - jest najtrudniejsza, ponieważ położona kilka metrów nad ziemią, a w najwyższym punkcie przeszkody są usytuowane na wysokości 9 m. Na trasie czeka 16 przeszkód, w tym aż 3 zjazdy tyrolskie. Większość przygotowanych przeszkód jest wymagająca, dlatego też na pokonanie tej trasy powinny zdecydować się osoby chcące poczuć nutkę adrenaliny.

Pozostałe atrakcje parku

W Parku znajdują się nie tylko trasy do pokonania, ale także 8 metrowa ścianka wspinaczkowa. Swoich sił we wspinaniu może spróbować każdy gość parku. Jest to możliwe, gdyż na ściankę prowadzą aż trzy trasy, każda z nich o innym poziomie trudności, dzięki czemu poradzą z nią sobie kilkulatki, a także dorośli lubiący sportowe wyzwania.

Istnieje możliwość zorganizowania imprezy okolicznościowej na terenie Parku Linowego Tatry. Takie rozwiązanie z pewnością najbardziej ucieszy przede wszystkim dzieci. Dorośli mają natomiast możliwość zorganizowania na miejscu imprezy integracyjnej, która jest doskonałym sposobem zarówno na spędzenie czasu ze współpracownikami, jak również na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu.

Informacje dla turystów

Park Linowy Tatry jest czynny w godzinach 10-18. Więcej informacji na temat Parku można znaleźć na oficjalnej stronie obiektu: www.parklinowybialka.pl.

Polecane obiekty w pobliżu Parku Linowego Tatry w Białce Tatrzańskiej