Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla
Ośrodek narciarski Tatryski w Białce Tatrzańskiej

Noclegi w pobliżu Ośrodka narciarskiego Tatryski w Białce Tatrzańskiej

Ośrodek narciarski Tatryski w Białce Tatrzańskiej

Białka Tatrzańska jest miejscem, które wielu osobom kojarzy się przede wszystkim z możliwością spędzenia czasu na stoku narciarskim. Od kilku lat na terenie miejscowości znajduje się kompleks stoków narciarskich TatrySki zapewniający turystom niezapomnianą zabawę.

Podstawowe informacje

Ośrodek Narciarski w Białce Tatrzańskiej to największa stacja narciarska na całym Podhalu. Na jego terenie znajduje się wiele tras, których łączna długość to 14 km. Na miejscu można korzystać z doskonale przygotowanych tras o różnym poziomie trudności – coś dla siebie znajdą osoby dopiero zaczynające jeździć na nartach lub snowboardzie, jednak nie brakuje również trudniejszych tras przygotowanych z myślą o osobach zaawansowanych. Na terenie Kotelnicy Białczańskiej, będącej częścią TatrySki, znajdują się karczmy, w których można się rozgrzać oraz poczuć klimat gór.

Szkółki narciarskie i trasy biegowe

Na terenie kompleksu narciarskiego działa Szkoła Narciarska Stok. Co ważne tempo nauki jest dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego ucznia. Swoją przygodę z narciarstwem mogą tam zacząć dzieci oraz osoby dorosłe. Nauka jazdy na nartach może być prowadzona w czterech językach obcych (angielski, niemiecki, francuski, hiszpański). Na terenie kompleksu znajdują się wypożyczalnie sprzętu narciarskiego.

W Białce Tatrzańskiej dobrze będą się czuć także fani biegów narciarskich. W okresie zimowym działa tam kilka tras, które są bardzo dobrze przygotowane. Długość pętli, na których można uprawiać narciarstwo biegowe waha się od 1250 m do blisko 4,5 km. Dużym atutem białczańskich tras biegowych jest to, że są regularnie naśnieżane, a także oświetlone, dzięki czemu można z nich korzystać także w godzinach wieczornych.

Letnie atrakcje

Kompleks w Białce Tatrzańskiej działa również w sezonie letnim. Wówczas organizowane są tam różnego rodzaju imprezy, jednak największą atrakcję stanowi wyciąg na Kotelnicę. Po wyjeździe na sam szczyt góry można podziwiać zapierającą dech w piersiach panoramę Tatr oraz innych pasm górskich.

Informacje dla zwiedzających

Ceny karnetów na kompleks wyciągów są uzależnione od wybranego przedziału czasowego. Wszystkie informacje na temat TatrySki Białka Tatrzańska można znaleźć na stronie internetowej: http://bialkatatrzanska.pl

Polecane obiekty w pobliżu Ośrodka narciarskiego Tatryski w Białce Tatrzańskiej